Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 18.janvāris   Vārda dienu svin: Antons, Antis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 10.decembris  


Izsaki savu viedokli par ZAAO pakalpojumiem!

 

Arī šogad Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas mājas lapā www.zaao.lv ikviens aicināts novērtēt uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā arī sadarbību ar ZAAO.

 

„Kā katru gadu, arī šogad saviem klientiem reizē ar atkritumu izvešanas kalendāru esam nosūtījuši klientu apmierinātības aptauju. Mums ir svarīgi uzzināt klientu apmierinātību ar ZAAO sniegtajiem pakalpojumiem, vērtējumu darbam ar ZAAO darbiniekiem, kā arī noskaidrot klientu vēlmes un gatavību iesaistīties atsevišķu atkritumu veidu dalītā vākšanā,” skaidro Ieva Tabūne, ZAAO mārketinga daļas vadītāja.

 

Aptaujas tiks veikta līdz 2010.gada 1.martam. Aizpildītas anketas var nogādāt ZAAO birojos, nosūtīt pa faksu vai nodot atkritumu savācējmašīnu šoferiem.

 

 

 

 

 

 

 

 Informāciju sagatavoja:

 

Kaspars Pabērzs

SIA ZAAO attīstības daļas vad. vietn.

Tālr. 642 81250

Mob. tālr. 29121093

E-pasts: kaspars.paberzs@zaao.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv