Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 10.decembris  


Labas izglītošanās iespējas arī pieaugušajiem

 

Cēsu novada pašvaldības domes sēdē, kas notika  ceturtdien, 9 decembrī, tika izskatīt ierosinājums Novada izglītības stratēģiju papildināt ar vēl vienu sadaļu – Pieaugušo izglītība. Pieaugušo izglītības centra vadītāja Daiga Rubene iepazīstināja deputātus ar svarīgākajiem centra darbības virzieniem.

 

Galvenais mērķis  ir pievērst lielāku uzmanību jauniešu, jauno pieaugušo un pirmspensijas vai pensijas vecuma iedzīvotājiem mūsu novadā. Šis projekts veicinās pieaugušo neformālo izglītošanos un tādā veidā tiks arī lietderīgi izmantots brīvais laiks. Paredzēts veidot atbalsta sistēmu neformālo grupu izveidei, kas dos iespēju cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un maznodrošinātajiem pilnveidoties un iesaistīties sabiedriskās aktivitātēs. paredzēts arī regulāri informēt iedzīvotājus par izglītošanās iespējām.

 

  Deputāti vienbalsīgi atbalstīja to, ka Pieaugušo izglītības stratēģija tiek iekļauta  Novada izglītības stratēģijā.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības praktikante Aiva CapaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv