Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 10.decembris  


Novērtē ZAAO pakalpojumus!

 

SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija”(ZAAO) mājas lapā www.zaao.lv ikviens tiek aicināts novērtēt līdzšinējo sadarbību ar ZAAO, kā arī uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti.
Arī šogad, reizē ar atkritumu izvešanas kalendāru, ZAAO saviem klientiem ir nosūtījis klientu apmierinātības aptaujas anketu, kurā klients var izteikt savu viedokli par sadarbību ar ZAAO un pakalpojuma kvalitāti. Uzņēmumam ir svarīgi uzzināt klientu apmierinātību par sniegtajiem pakalpojumiem, noskaidrot klientu vēlmes un gatavību iesaistīties atsevišķu atkritumu veidu dalītā vākšanā, kā arī uzzināt viedokli par jaunu pakalpojumu ieviešanu.
Aptaujas tiks veikta līdz 2011.gada 1.martam. Aizpildītas anketas var nogādāt uz ZAAO birojiem, nosūtīt pa faksu vai arī nodot atkritumu savācējmašīnu šoferiem.

 

 

Ingrīda Gubernatorova

SIA ZAAO attīstības daļas vadītāja

Tālr. 642 81502

Mob. tālr. 26537816

E-pasts: Ingrida@zaao.apollo.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv