Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 10.decembris  


Cēsīs viesojās Talsu novada kultūras iestāžu darbinieki

Šonedēļ Cēsīs, pieredzes apmaiņā, viesojās Talsu novada kultūras iestāžu darbinieki. Viesi tikās ar kolēģiem no Cēsu centrālās bibliotēkas un pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.

 

Cēsu Centrālās bibliotēkas vadītāja Natālija Krama, viesiem pastāstīja par bibliotēkas aktivitātēm Cēsu novadā un atzīmēja, ka pateicoties valsts projektiem, bibliotēkas ir ieguvušas atbalstu datortehnikas un interneta nodrošināšanā, līdz ar to uzlabojusies informācijas aprite un pieaudzis apmeklētāju skaits.

 

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vadītāja Dace Tabūne kolēģus no Talsiem iepazīstināja ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centra apsaimniekojamajiem objektiem Cēsu Pils kompleksu – muzeju, viduslaiku pili, Izstāžu nams un nesen atvērto atklāto krājumu.

 

Cēsu Kultūras centra speciālisti iepazīstināja ar Kultūras un Tūrisma centra darbību, kompetencēm, pasākumu norises vietām pilsētā un dalījās pieredzē par amatiermākslas kolektīvu darbību, un kultūras stratēģijas izstrādāšanu.

 

Viesi no Talsiem atzina, ka ir ieguvuši vērtīgu pieredzi un idejas, un atklāja, ka finansiālās problēmas, ar kurām saskaras Cēsu novada kultūras dzīves veidotāji, līdzīgas ir arī Kurzemes pusē.

 

Jāatzīmē, ka pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” darbinieki pieredzes apmaiņas vizītes plāno arī nākotnē. Novembrī Cēsu Kultūras un Tūrisma centra speciālisti pabija Ventspilī, savukārt Cēsīs uzņēma viesus no Valmieras novadpētniecības muzeja.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28318318;28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv