Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 11.janvāris  


Aicina pieteikties ikgadējam tautas slēpojumam „Baiļu apļi”


 

 

22.janvārī “Baiļu” distanču slēpošanas trasē Valmierā jau piekto gadu norisināsies tautas slēpojums „Baiļu apļi”, ko organizē Aktīvā tūrisma centrs “Eži” un slēpošanas centrs “Baiļi”, bet atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība.

 

Dalībniekiem atkarībā no sagatavotības varēs startēt sporta un tautas klasē. Distances garums sporta klasei ir 13km (2,5 apļi), savukārt tautas klasei, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem distances garums tikai 8km (1,5 apļi), bērniem līdz 12 gadu vecumam 1km.

 

Pieteikties sacensībām varēs norises dienā līdz plkst 11.00, kā arī iepriekš, zvanot 42 07263 vai internetā www.ezi.lv.

 

Diplomus un balvas saņems pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā, tautas klasē apbalvos tikai uzvarētāju. Bet suvenīrus saņems visi sacensību dalībnieki. Plānots, ka 20 pārsteiguma balvas tiks izlozētas pēc dalībnieku numuriem, galvenā izlozes balva – kalnu velosipēds no veikala „Eži”. Speciālbalvas slēpojošām ģimenēm.

 

Jāpiebilst, ka ik gadu „Baiļu apļos” piedalās vismaz 200 dalībnieku – gan lieli, gan mazi, sportisti un amatieri. Tautas slēpojums „Baiļu apļi” pulcē arī ģimenes un darba kolektīvus.

 

Atgādinām, ka pērnā gada rudenī talkās tika ievērojami uzlabota distanču slēpošanas trase „Baiļi. Tā slēpotājiem kļuvusi plašāka un drošāku, turklāt aptuveni 2km garš trases posms arī izgaismots.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Inese Kazuša

nodaļas vadītāja

Mob. tel.: 6418755Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv