Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 11.janvāris  


Jūrmalas teātra izrāde "Augšup pa lejupejošām kāpnēm" Cēsu Kultūras centrā 11.janvārī

Aicinām 11.janvārī plkst.15:00 uz aizrautīgo un iejūtīgo skatījumu uz skolu problēmām - Jūrmalas bērnu un jauniešu teātra izrādi Cēsu Kultūras centrā “Augšup pa lejupejošām kāpnēm”.


Izrāde tapusi pēc amerikāņu rakstnieces Belas Kaufmanes tāda paša nosaukuma romāna, kas ieguva milzu popularitāti ASV un ir tulkots 16 valodās.


Skolotāju un skolēnu attiecības atgādina staigāšanu pa virvi, kur, balansējot starp vadības rīkojumiem un skolotāja personiskiem uzskatiem, jācenšas izglītot skolēnu un veidot nākotni, meklējot produktīvāko pieeju attīstībai. Šajā skrējienā pa virvi aizmirstam pielikt tam visam klāt mīlestību un sapratni, kas ļauj ne tikai klausīties, bet arī dzirdēt otra dvēseles čukstus pēc palīdzības. Izrādes darbība notiek visusskolas klasē, kurā ienāk kārtējā jaunā skolotāja un cenšas tikt galā ar šiem jauniešiem, kuri atgādina lauvas krātiņā…


Izrādes režisors Juris Jonelis. Ieejas biļete: tikai 0.50 Ls.

 

Ilona Asare
Cēsu Kultūras centrs
Tel.64122431, 26011102
www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv