Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 11.janvāris  


Cēsīs aiztur rotājumu postītāju

Cēsīs, naktī no 10. uz 11.janvāri, norauti atsevišķi rotājumi Rožu laukumā esošajai eglei. Vainīgā persona aizturēta.

 

Kā stāsta Cēsu Pašvaldības policijas priekšnieks Valdis Sviķis, pašvaldības policijas darbinieki naktī uz svētdienu video novērošanas kamerās pamanīja, ka Rožu laukuma egles rotājumi ir nodzisuši. Pēc konstatētā fakta un video novērošanas kamerās uzfilmētā materiāla, pašvaldības policijas darbinieki atpazina un aizturēja vainīgo personu. Vēlāk aizturētā persona atzinusi savu vainu, un šobrīd ir uzsākta lietas apstākļu izmeklēšana un veikto bojājumu izmaksu aprēķināšana. Jāpiemin, ka persona bijusi alkohola reibumā.

 

Jāpiemin, ka arī iepriekš, š.g.1. un 6.janvārī konstatēti rotājumu bojājumi Cēsīs, Rožu laukumā esošajai eglei un Maija parkā esošajam rotaļu štābiņam. Šie rotājumi ir atjaunoti, un notiek apstākļu noskaidrošana.

 

Informējam, ka rotājumus Cēsīs var apskatīt vēl šonedēļ – līdz 19.janvārim. Cēsu pašvaldības uzstādītās egles bija iespējams aplūkot līdz 12.janvārim.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv