Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 11.janvāris  


Vaives pagasta Rāmuļos atjaunota elektroapgāde


Gadu mijas sniegputenis un lūstoši koki nodarīja lielus bojājumus elektrolīnijām un tūkstošiem mājsaimniecību jauno gadu sagaidīja sveču gaismā. . Īpaši smaga situācija izveidojās Latgalē un arī Vidzemē. Sakarā ar elektrolīniju masveida bojājumiem vairākos novados, tostarp arī Cēsu novadā,  tika izsludināts ārkārtas stāvoklis.

  Cēsu un  tuvējās apkārtnes iedzīvotāji iespējams pat neievēroja to, ka arī mūsu novadā izsludināts ārkārtas stāvoklis, jo elektrības padeves traucējumi bija nenozīmīgi un dzīve pilsētā ritēja kā ierasts. Krietni dramatiskāka situācija bija Vaives pagasta Rāmuļos, kur vējš, sniegs un lūstoši koki bija pamatīgi nopostījuši elektrolīnijas. Rāmuļu pamatskolā pēc brīvlaika atsākās ar nelielu nokavēšanos un pilnībā elektrības padeve Rāmuļos tika atjaunota 9.janvārī. Kā pastāstīja Vaives pagasta pārvaldes vadītāja Valda Zaļaiskalna, lai „Sadales tīklu” montieri dziļajā sniegā varētu attīrīt un atjaunot elektrolīnijas, viņiem palīgā devās gan militāra tehnika, gan Vaives pagasta zemnieki ar savu tehniku.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv