Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 11.janvāris  


Sveiks Cēsu novada labākos sportistus

 

Piektdien 14.janvārī plkst.18:00 Cēsu bērnu un jauniešu centrā tiks sveikti 2010.gada aizvadītās sezonas Cēsu novada labākie sportisti, viņu treneri un labākas Cēsu novada komandas. Sportisti tiks godināti par izcīnītajiem sasniegumiem Latvijas, Eiropas un Pasaules līmeņa sacensībās. Apbalvojamie sportisti: basketbolistes Ieva Krastiņa, Karlīne Nīmane un Maira Sestule, motobraucēji Kaspars Liepiņš, Kārlis Sabulis un Kristiāns Miezītis, tenisists Miķelis Lībietis, vieglatlēts Māris Urtāns, orientieristi Ivars Žagars, Aigars Leiboms, Ivars Vītiņš, vasaras rollerslēpotāji Baiba Bendika, Toms Praulītis un Jānis Zvaigznītis, riteņbraucējs Ivars Prokofjevs. Tiks sveikti arī sportistu treneri un labākās Cēsu novada komandas- florbola komanda Lekrings/Cēsis, S/K Cēsis sieviešu basketbola komanda, S/K Cēsis volejbola komanda, ZZK Cēsis SEB riteņbraukšanas komanda un Cēsu sieviešu basketbola komanda +40 grupā.

Jāpiemin, ka sportisti, treneri un komandas tiks sveiktas par 2010.gada sasniegumiem, kuri izcīnīti pavasara, vasaras un rudens periodā, jo 2010.gada ziemas labāko sportistu apbalvošana notika pavasarī uzreiz pēc Ziemas Olimpiskajām spēlēm Vankūverā un Latvijas Ziemas Olimpiādes.

 

Jānis Naglis

Cēsu pilsētas sporta skolas direktors

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv