Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 11.janvāris  


Tiek vērtēti pretendenti saules kolektoru uzstādīšanai

  Noslēgusies piedāvājumu iesniegšana projekta „Saules kolektoru uzstādīšana Cēsu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs” projektēšanas un būvniecības darbiem. Projekts tiks ieviests ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētā Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta ( KPFI) atklātā projektu konkursa „Atjaunojamo energoresursu izmantošana siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai” finansiālu atbalstu. 75% no projekta kopējām attiecināmām izmaksām līdzfinansēs  KPFI.

Projekta realizācijas gaitā plānots modernizēt triju Cēsu pirmsskolas izglītības iestāžu (Cēsu 3. pirmsskolas izglītības iestāde, Cēsu 4. pirmsskolas izglītības iestāde un Cēsu 5. pirmsskolas izglītības iestāde) siltumapgādes sistēmas, uzrādot atjaunojamo energoresursu siltumapgādes iekārtas- saules kolektorus, lai nodrošinātu karstā ūdens sagatavošanu.

 Iepirkumā piedāvājumus iesniedza 4 pretendenti un pašlaik notiek pretendentu vērtēšana. Nosacījums, ka iepirkumā var piedalīties tikai organizācijas, kam ir pieredze atjaunojamo energoresursu projektēšanas un būvniecības sfērā ir viens no „zaļā  iepirkuma”  kritērijiem, kas   ļauj izvēlēties   pieredzējušus darbu veicējus.

Pēc iepirkuma dokumentu izvērtēšanas plānots noslēgt līgumu par projektēšanas un būvniecības darbu veikšanu. Paredzams, ka vasaras beigu saulīte jau nodrošinās ūdens sildīšanu visos projektā iekļautajos bērnudārzos.

 

Sagatavoja Inta Ādamsone 

Cēsu novada projektu un vides speciālisteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv