Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 11.februāris  


16.februārī seminārs par ēku siltināšanu

                                                                                      

16.februārī Cēsīs notiks seminārs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu īstenošanu, kurā iedzīvotājus informēs par ēku fasāžu siltināšanas tehnoloģijām un prasībām pieteikumu sagatavošanai Eiropas Savienības līdzfinansējuma saņemšanai.

 

Šobrīd iedzīvotājiem ir aktuāls jautājums par izdevumu par siltumapgādi samazināšanu. Ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” ietvaros ir iespēja nosiltināt dzīvojamās ēkas.

Cēsu novada pašvaldība aicina ikvienu uz semināru par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu īstenošanu, kuras laikā būs iespēja gūt ieskatu par  fasāžu siltināšanas tehnoloģijām, par prasībām pieteikumu sagatavošanai un labas prakses piemēriem gan no Rīgas pašvaldības, gan ārzemju pieredzes. Seminārā aicināti piedalīties daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekotāji, māju vecākie, projektētāji un visas ieinteresētās personas.

Semināru organizē Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “New Light Consullting”, Rīgas Enerģētikas aģentūru un biedrību “Baltijas Vides forums” projekta „No Igaunijas līdz Horvātijai: saprātīgi enerģijas taupīšanas pasākumi pašvaldībās Centrālās un Austrumeiropas valstīs” ietvaros.

Jau ziņots, ka Cēsu novada pašvaldība iesaistījusies  ES Intelligent Energy - Europe finansētā projektā „INTENSE”, kura ietveros plānots  informēt pašvaldības iedzīvotājus par jaunākajām tehnoloģijām un pielietojamiem  materiāliem, lai uzlabotu  ēku energoefektivitāti renovācijas un jaunas būvniecības gadījumā.

 

 

PROGRAMMA

Seminārs

„Ēku energoefektivitāte:

tehniskie risinājumi, likumdošanas prasības un labas prakses piemēri”

 

2010.gada 16 februāris plkst.11.00

Cēsis, Bērzaines iela 5, zālē, bijušajā rajona padomes ēkā

 

11.00 semināra atklāšana

11.05 Fasāžu siltināšanas tehnoloģijas ar maksimālu efektu Ilja Pečorkins, SIA New Light Consulting 

13.00 Pārtraukums

13.20 Ēku renovācija - likumdošanas prasības un ieteikumi projekta dokumentācijas sagatavošanai Viesturs Krastiņš, Cēsu novada pašvaldība

13.40 Renovēto Rīgas daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku energoefektivitāte pēc uzlabošanas pasākumu īstenošanas Juris Golunovs, Rīgas Enerģētikas aģentūra

14.00 Labas prakses piemēri ēku energoefektivitātes paaugstināšanai, izvērtēšanas kritēriji  Daina Indriksone, Baltijas Vides Forums

14.20 Jautājumi un diskusijas

15.00 Semināra noslēgums 

 

 

Kontaktpersona

Cēsu novada pašvaldības

Attīstības plānošanas nodaļas projektu un vides speciāliste

Inta Ādamsone, tālrunis: 64161818, e-pasts inta.adamsone[at]dome.cesis.lv   Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv