Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 11.februāris  


AS ”Latvenergo” dāvanu kartes var saņemt visas trūcīgās ģimenes

 

Pēc AS „Latvenergo” un Latvijas Pašvaldību savienības vienošanās turpmāk elektrības norēķinu kartes varēs saņemt ne tikai Garantētā minimālā ienākuma (GMI) pabalsta saņēmēji un trūcīgās ģimenes ar bērniem, kā tas bijis līdz šim, bet arī pārējās trūcīgās ģimenes (personas).

 

Lai saņemtu elektrības norēķinu karti, iedzīvotājiem jādodas uz Cēsu novada pašvaldības aģentūru „Sociālais dienests”, Bērzaines ielā 18 (2.stāvs), Cēsīs, trešdienās no plkst. 8:00 līdz 12:00 un no plkst.13:00 līdz 18:00 vai arī uz Vaives pagasta pārvaldi ”Kaķukrogs”, pirmdienās no plkst. 8.30 līdz 12.00 un no 13.00 līdz 16.30, ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00 un no plkst. 13.00 līdz 17.00.

 

Dodoties saņemt Elektrības norēķinu karti, līdzi jāņem:

1.  personu apliecinošs dokuments (pase vai autovadītāja apliecība);

2.  trūcīgas personas (ģimenes) izziņa;

3.  savs AS ”Latvenergo” klienta līgums (līgumam jābūt noslēgtam ar kādu no trūcīgas ģimenes izziņā norādītu personu, tai arī karte tiks izsniegta);

 

Katra mājsaimniecība, neatkarīgi no tā, cik trūcīgo personu tajā dzīvo, var saņemt vienu 500 kWh Elektrības norēķinu karti, kuras vērtība ir 37,15 lati. Karti izsniedzot, tā tiek personalizēta, tāpēc elektroenerģijas kompensāciju var saņemt tikai konkrētā trūcīgā mājsaimniecība, un to nevarēs nodot citai personai.

 Elektrības norēķinu kartes plānots izsniegt līdz 2010. gada 31. martam.

Persona (ģimene) atzīstama par trūcīgu, ja pēdējo trīs mēnešu laikā ģimenes ienākumi uz vienu ģimenes locekli, pēc nodokļu nomaksas, nepārsniedz 90 latus. Trūcīgas personas(ģimenes) statuss papildus dod tiesības saņemt sociālā dienesta pabalstus, atlaides par ārstēšanos slimnīcā, atlaides kompensējamo medikamentu iegādei u.c. Lai saņemtu trūcīgas personas (ģimenes) statusu jādodas uz Cēsu novada pašvaldības aģentūru „Sociālais dienests”, Bērzaines ielā 18 vai arī uz Vaives pagasta pārvaldi ”Kaķukrogs”.

Elektrības norēķinu kartes var saņemt tikai Cēsu novadā deklarētie iedzīvotāji! Iedzīvotājiem no citiem novadiem interesēties savās pašvaldībās.

Informāciju sagatavoja

Vita Pētersone

Cēsu novada pašvaldības aģentūra
"Sociālais dienests"

Projektu vadītāja- attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv