Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2011.gada 11.februāris  


19.februārī Aizraujošas orientēšanās sacensības Cēsīs „Viduslaiku skrējiens”

Cēsu Tūrisma informācijas centrs, atzīmējot Starptautisko tūristu gidu dienu, aicina visus interesentus piedalīties orientēšanās sacensībās pa Cēsu pilsētu „Viduslaiku skrējiens”. Sacensības sāksies 19.februārī, plkst. 10:00 Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9). Pasākumu atbalsta slēpošanas un atpūtas parks "Ozolkalns".

 

Spēlē var piedalīties ikviens, neatkarīgi no vecuma un nodarbošanās - uzņēmumu kolektīvi, organizāciju biedri, iestāžu darbinieki, ģimenes vai skolu jaunieši, katrā komandā pieci cilvēki. Spēles ilgums pēc katras komandas spējām atrast objektus vai atrisināt Cēsu vēstures un ielu rēbusus. Pēc sacensībām pulcēšanās Cēsu Jaunajā pilī, galvenā balva dāvanu karte uz atrakciju parku „Supervāvere” Ozolkalnā. Tiem, kuri uzdevumus būs atrisinājuši ātrāk, iespēja pavadīt laiku iesaistoties viduslaiku programmu organizatores Ievas Kalniņas piedāvātajās aktivitātēs.

 

Sacensību nolūks ir rosināt sabiedrību uz aktīva laika pavadīšanu neatkarīgi no gadalaika. Paralēli fiziskās veiklības demonstrēšanai, prātam un loģiskai domāšanai, dalībnieki uzkrās jaunas zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi un arhitektūru.

 

Komandas dalības maksa – 3 LVL.

Dalību pieteikt līdz 18.februārim pasākuma koordinatorei Lienei Lazdiņai, pa tālr.28318318;64121815 vai rakstot uz e-pastu: liene.lazdiņa@cesis.lv var ierasties personīgi Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9) katru dienu no plkst.10:00 līdz 17:00.

 

Starptautiskā tūristu gidu diena, kuru visā pasaulē atzīmē 21.februārī, Cēsīs, ar izglītojošu, aktīvu un izklaidējošu programmu norisināsies trīs dienas no 18.līdz 20.februārim. Cēsu pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina doties ekskursijā pa Cēsīm lāpu gaismā, noskatīties aizraujošu, uz patiesiem notikumiem balstītu dokumentālo filmu „Nogalināt vai mirt”, par puscenu apmeklēt Cēsu Pils kompleksu, Cēsu Vēstures un mākslas muzeja atklāto krājumu. Jaunai un darbīgai tūrisma sezonai gatavojoties, no 21.februāra mācības klātienē uzsāks jaunie gidi.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115;64121815

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv