Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 11.marts  


14.martā Ozolkalnā notiks mūziķu ziemas sporta spēles2010.gada 10.marts

Informāciju sagatavoja Jānis Penka, "Platforma.lv" un LMK sabiedrisko attiecību vadītājs.

Svētdien, 14.martā Ozolkalna trasē Cēsīs notiks "Platforma.lv" mūziķu ziemas sporta spēles "Ozolkalns 2010". Kopā ar mūziķiem startēs arī Zelta Zivtiņas komanda.

Sporta spēles notiks 29.janvārī paredzētā pasākuma vietā, kas tika atcelts lielā sala dēļ.

Pasākumā mūziķi varēs sacensties tādās disciplīnās kā milzu nobrauciens, mini sniega dēļu kross, ragaviņu nobrauciens, kalnu biatlona stafete un Ozolkalna ziemas daudzcīņas stafete.

Mūziķus un pārējos dalībniekus sacensību disciplīnām sagatavos vairākkārtējais Latvijas čempions Renārs Doršs kopā ar pārējiem Ozolkalna instruktoriem.

Plānots, ka sporta spēlēs piedalīsies ap 30 mūziķu, kas sadarbojas ar "Platforma.lv" un Latvijas Mūzikas kanālu. Savu dalību jau apstiprinājuši Kārlis Lācis, Lady’s Sweet, Tā Tā Tā, Gain Fast, Otra Puse, Putnu Balle, Mārtiņš Linde, Markus Riva, Liene Zostiņa, Ella un Kristians Korns.

Sacensībās piedalīsies arī Zelta Zivtiņas komanda, kuru pārstāvēs populārā seriāla varoņi. Paredzēts, ka startēs arī masu mediju komanda.

"Visi mūzikas un ziemas sporta cienītāji aicināti klātienē atbalstīt pašmāju mūziķus!" stāsta pasākuma organizatore Agnese Cimuška, "Platforma.lv".

Šis būs pirmais ziemas sporta pasākums, ko "Platforma.lv" rīko Latvijas mūziķiem. Līdz šim vairakkārt organizētas mūziķu golfa un orientēšanās sacensības.

Papildu informācija:

Jānis Penka

Platforma.lv + LMK

Sabiedrisko attiecību vadītājs

e-pasts: janis@platforma.lv

tel. 67 62 44 50

mob.: 29 118 348

www.platforma.lv

skype: penkaj

twitter: platformalv

flickr: platformaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv