Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 11.marts  


12.martā Iluzionistu Paļčevsku šovs - Simply the best

CATA Kultūras namā 12. martā plkst.19:00 izcilie iluzionisti Genādijs un Jeļena Paļčevski savā atvadu šovā “Simply the best”.

 

Pazīstamais iluzionistu duets Jeļena un Genādijs Paļčevski beidz savu skatuves darbību. Pieņemot šādu lēmumu, mākslinieki ir sagatavojuši publikai atvadu šovu "Simply The Best" ("Vienkārši Vislabākais").


Jeļena un Genādijs Paļčevski savu kopīgo burvju karjeru sāka 1990.gadā. Pa šo laiku viņi ir kļuvuši slaveni visā Eiropā, Krievijā, Ukrainā un citās valstīs. Šodien Paļčevski ir veiksmīgi pasaules līmeņa iluzionisti.


Kā stāsta Genādijs Paļčevskis, tiks izrādītas unikālas etīdes, kuras ir izturējušas laika pārbaudi. Skatītāji redzēs īsus teatrālus uzvedumus, kas tiks izspēlēti maģiskā lugā, kurā būs daudz brīnumu, smieklu, romantikas un kaisles. Lai īstenotu fantastisko šovu, kas ir piesātināts ar unikālu scenogrāfiju un inženieru risinājumiem, to gatavo profesionāla komanda 12 cilvēku sastāvā.


Pirms pasākuma skatītājus sagaida  pārsteigumi, atrakcijas un burvju triku atribūtu tirdzniecība.

 

Biļetes cena : no 4- 8 Ls

Iegāde: biļešu servisa kasēs www.bilesuserviss.lv

Pasākuma dienā šova norises vietā

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv