Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 11.aprīlis  


17. aprīlī Cēsīs „Putnu balle” un „PeR” koncerts PĀRCELTS

PUTNU BALLES KONCERTS TEHNISKU IEMESLU DĒĻ PĀRCELTS NO 17.APRĪĻA UZ 23.SEPTEMBRI!

Iegādātās biļetes var nodot atpakaļ "Biļešu paradīzes kasē"

 ***
Pāragri aizsaulē aizgājušā mūziķa Mārtiņa Freimaņa draugi un skolnieki „Putnu balle” un trio „PeR” uzskata, ka nav labākas piemiņas draugam, kā viņa dziesmu atskaņošana un popularizēšana koncertos, tāpēc vairākās Latvijas pilsētās aprīlī un maijā vienosies koncertos „Tu esi mans draugs”.

 

Cēsīs Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncerts skanēs 17.aprīlī plkst.18:00 Cēsu 2.pamatskolā(Gaujas iela 45).

 

Vēl koncerti paredzēti 25. aprīlī Madonā un 6. maijā Līvānos. Koncertos skanēs Freimaņa komponētās dziesmas, kas gaitā kļuvušas par neatņemamu šo grupu repertuāra sastāvdaļu. Repertuārā būs arī vēl nepubliskotas Freimaņa dziesmas, kas radītas tieši šiem kolektīviem.

 

Mūziķi atklāj, ka viņus vieno sajūta, ka tieši tagad vajag dziedāt un turpināt nepabeigtos darbus, ierakstīt neierakstītās Mārtiņa dziesmas, kuras Mārtiņš atstāja tieši „Putnu Ballei” un „PeR”.

 

„Putnu balli” sadarbība ar Freimani saista jau sen.Piedzīvoti daudzi kopīgi koncerti, ierakstītas vairākas Freimaņa dziesmas, ar duetu „Valters un Kaža” iegūta piektā vieta 2005. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā.

 

Savukārt grupa „PeR” ar Freimani sadarbojās kopš 2009. gada. Mārtiņš teicis, ka „PeR” atgriež viņā jaunību un aizdzen depresiju. Freimanis ir daudzu populāru, kā arī vēl nepubliskotu „PeR” dziesmu autors, palīdzējis puišiem gatavoties arī dalībai konkursā „ Jaunais vilnis” pagājušajā vasarā.

 

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv (Cēsīs, Tūrisma informācijas centrā, Pils laukums 9).

Biļetes cena: Ls 3, - ;4, -; 5, -

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv