Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 11.maijs  


Projekts siltumtrašu modernizācijai

 

   Ceturtdien 11.maijā notika Cēsu domes ārkārtas sēde, kurā izskatīja jautājumu par projekta iesniegšanu valsts investīciju saņemšanai maģistrālās siltumtrases modernizācijai.

    Domes priekšsēdētājs Gints Šķenders informēja, ka valdība apstiprinājusi programmu, kas paredz 7 miljonus latu investīcijas siltumapgādes modernizēšanai. Cēsīs siltuma trases ir kritiskā stāvoklī, šī iespēja jāizmato un steidzami jāiesniedz projekts par pašvaldības īpašumā esošās maģistrālās siltuma trases no Rūpniecības un Ed. Veidenbauma ielu krustojuma līdz Valmieras ielai 17 modernizāciju. Trase ir būvēta pirms 30 gadiem, bet tās kalpošanas ilgums ir tikai 10 gadi.

  Valsts investīcijas šim projektam nepieciešamas 315 tūkstošu latu apmērā, pašvaldības līdzfinansējums 70 tūkstoši latu. Deputāti Māris Niklass un Jānis Beikmanis ieteica projekta pieteikumā uzsvērt to, ka siltumtrases pilsētā ir kritiskā stāvoklī un steidzami nepieciešama to rekonstrukcija. Deputāti vienprātīgi  nobalsoja par šāda projekta iesniegšanu.  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv