Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 11.maijs  


Bezmaksas organisko atkritumu savākšana Cēsīs - līdz 11.maijam

Vienu nedēļu, no 5. līdz 11.maijam Cēsu pilsētas iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas izvest organiskos atkritumus. 

 

Cēsu pilsētas iedzīvotāji ir aicināti veidot zaļo atkritumu kaudzes vai vākt lapas maisos un par to atrašanās vietu informēt Cēsu pilsētas domes Komunālo nodaļu pa tālruni 64122377 vai 64127538, vai arī Iedzīvotāju apkalpošanas centru pa tālruni 64161800.

 

Lūgums neveidot organisko atkritumu (lapas, kūla, zāle, zari) un maisu kaudzes koku, elektropārvades un apgaismes balstu tuvumā, kas ievērojami apgrūtina atkritumu aizvešanu.

 

Zaļo atkritumu savākšana pilsētā tiek organizēta sadarbības līguma starp Cēsu pilsētas domi un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem ietvaros. Viena kubikmetra organisko atkritumu izvešanas izmaksas ir līdzvērtīgas viena kubikmetra sadzīves atkritumu izvešanai, kas sastāda aptuveni 6 Ls.

 

Jāpiebilst, ka pašvaldība pieteikumus organisko atkritumu izvešanai bez maksas pieņems tikai no fiziskām personām. Par lielgabarīta atkritumu aizvešanu iedzīvotājiem pašiem jāvienojas ar atkritumu apsaimniekošanas organizācijām.

 

Akcija bezmaksas organisko atkritumu izvešanai tiek rīkota Cēsu pilsētas domes rīkotā Spodrības mēneša ietvaros, kas Cēsīs norisinājās no 15.aprīļa līdz 15.maijam. 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv