Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 11.maijs  


Cēsu novada mazo kultūras projektu konkursa rezultāti

Ir noslēdzies pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aprīlī izsludinātais Cēsu novada mazo kultūras projektu konkurss.

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” 2010.gada 30.aprīlī saņēma 20 atklātā konkursa projektu iesniegumus Kultūras projektu konkursam par kopējo summu 10 910,00 LVL.

Kopumā tika atbalstīti 17 projekti par kopējo summu 6000,00 LVL. To vidū bija projekti par kultūrvēstures mantojuma saglabāšanu, koncertu organizēšanu, lekciju ciklu/izstāžu veidošanu un radošo darbnīcu rīkošanu.

Kultūras projektu konkurss tika izsludināts ar mērķi veicināt kultūras nozares attīstību, kultūras norišu daudzveidību un kvalitāti Cēsu novadā, kultūras vērtību izplatīšanu un pieejamību plašai sabiedrībai. Konkursā varēja pieteikt tādus projektus, kuru realizācija notiek Cēsu novadā un kuru rezultāti ir sabiedriski nozīmīgs ieguvums Cēsu novadam. Projektu atbalstīšanas kritēriji bija aktualitāte, oriģinalitāte, skaidri definēti mērķi, ieguldījums Cēsu novada kultūrvides attīstībā un projekta tāmes pamatotība, kā arī projektu rezultātu pieejamība plašai mērķauditorijai. Iesniegtos projektus izvērtēja un apstiprināja Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” izveidota konkursa vērtēšanas komisija.

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” pateicas projektu iesniedzējiem par iesniegtajiem kvalitatīvajiem projektiem un cer uz tikpat lielu atsaucību arī turpmākajos gados.

Konkursa rezultāti ir atrodami arī www.cesis.lv mājas lapā, sadaļā „Kultūra/Projektu konkurss”.

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv