Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 11.maijs  


Gatavojamies Starptautiskajai ģimenes dienai!

Kā jau katru gadu, arī šogad, 15.maijā, visā pasaulē tiks atzīmēta Starptautiskā ģimenes diena. Cēsīs Ģimenes diena jau kļuvusi par tradīciju. Jau trešo gadu Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām dāvinās šos svētkus visām Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.

 

Visas Cēsu novada ģimenes – vecāki, kopā ar savām atvasītēm - 2011. gada 15. maijā no plkst. 11.00 līdz 14.00 aicinātas doties pastaigā pa Latvijā vienīgo Bērnu tiesību un pienākumu taku.

 

Reģistrācija un takas sākums - Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Pils laukumā 9, Cēsīs. Šeit katra ģimene varēs saņemt Bērnu tiesību un pienākumu takas maršruta karti, un Ģimenes pasi. Ejot pa kartē norādītajiem punktiem, ģimenēm būs iespēja iesaistīties dažādās jautrās, ģimeni saliedējošās aktivitātēs. Bērni varēs sadarboties ar vecākiem, vecāki - ar bērniem. Un, protams, būs dažādi pārsteigumi. Katrā punktā ģimenes varēs iepazīties ne tikai ar bērnu tiesībām, bet arī ar to pienākumiem.

 

Gala punktā plkst. 13.00 Maija parka estrādē svētkus ieskandinās ģimenēm veltīts koncerts. Koncerta laikā tiks piešķirtas nominācijas „Lieliskākā mamma”, „Lieliskākais tētis” un „Čaklākā ģimene”.

 

 

Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” aicina atsaukties mūziķus, dziedātājus vai dejotājus, kuri 2011. gada 15. maijā no 13.00 – 15.00 vēlas iepriecināt ģimenes ar bērniem Cēsīs.

Lai svētki izdotos, aicinām pieteikties arī uzņēmējus, uzņēmumus un vienkārši labus cilvēkus, kuri būtu gatavi iesaistīties pasākuma atbalstīšanā un organizēšanā! Atbalsts varētu būt gan finansiāls - pasākuma nodrošināšanai, gan kāds gardums vai dāvaniņa takas apmeklētājiem!

Informācijai: Ivita Puķīte Cēsu pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" Ģimeņu atbalsta nodaļas vadītāja tālr., 64127898, 29432459 ivita.pukite@dome.cesis.lv.

 

Prieks bērnu acīs ir prieks mūsu sirdīs!

 

Ziedojumu konts

Cēsu novada p/a „Sociālais dienests

AS "SEB BANKA" UNLALV2X

konta Nr. LV40 UNLA 0050 0099 8511 7Informāciju sagatavoja:

Ance Saulīte

Cēsu novada p/a „Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749

ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv