Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 11.maijs  


Ģimenes dienā uzstāsies Samanta Tīna un grupa MONO

15. maijā, sākot no 17.30, Cēsis ieskandinās Ģimenes dienai veltīts koncerts Maija parkā.

Koncertā piedalīsies muzikālā realitātes šova O!Kartes Akadēmija zvaigzne Samanta Tīna un jaunā puišu grupa Mono. Ģimenes dienas dalībniekus priecēs arī grupas Franco Franco, Starmetis, kā arī citi lieli un mazi cēsnieki.

Sadarbībā ar misiju Luterāņu stunda ar savu koncertprogrammu „Ar skatu uz debesīm” uzstāsies Goran Gora. Programmā „Ar skatu uz debesīm” skatītājiem būs iespēja dzirdēt gan Goran Gora un citu komponistu dziesmas, kā arī klausīties latviešu dzejnieka Imanta Ziedoņa dzeju par Dievu un mīlestību.

Jau no plkst. 16.00 ģimenes ar bērniem aicinātas piedalīties Pirmās bērnu tiesību takas aktivitātēs, kas vijas caur Cēsu pilsētas centru. Ģimeņu reģistrācija no plkst. 16.00 līdz 18.00 Cēsu Tūrisma informācijas centrā.

Tiekamies Ģimenes dienā!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv