Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 11.jūnijs  


Cēsis, izsludinot vairākus konkursus, aicina iedzīvotājus iesaistīties pilsētas veidošanā

Cēsu pilsētas dome šovasar aicinās iedzīvotājus, uzņēmumus un viesus priecāties par ziedu krāšņumu, dabas sakoptību un pilsētas tradīcijām! Šovasar Cēsīs notiek vairāki konkursi, kas saistīti ar viduslaiku romantikas pilsētas rotāšanu un– pilsēta izrotāsies ar ziediem, veidos gaisa dārzus, sakops sētas un ēku fasādes, kā arī godinās Gada cēsnieku:

 

·         no 2008.gada 2.jūnija līdz 30.jūnijam norisināsies konkurss “Labākais sētnieks Cēsīs” ar mērķi paaugstināt sētnieku darba efektivitāti un stimulēt ieinteresētību centīgam darbam, kā arī noskaidrot labākos pilsētas sētniekus un sakoptākās privātmājas. Konkursā var piedalīties dalībnieki, pārstāvot: privātmāju sektoru, daudzdzīvokļu mājas, sabiedriskās ēkas un pašvaldības teritoriju. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2008.gada 30.jūnijs, plkst.17.00. Cēsu pilsētas domē, Raunas ielā 4, Cēsīs, Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, vai iespējams pieteikt pa tālr. 64122377, 64127538, 64123455.

 

  • no 2008.gada 1. līdz 10.jūlijam norasināsies konkurss „Cēsu gaisa dārzi”, kur aicināts ikviens iedzīvotājs un uzņēmums veidot Cēsis vēl skaistākas, romantiskākas un ziedošākas, ierīkojot gaisa dārzus savos balkonos, lodžijās, uz palodzēm, durvju ailēs vai statīvos un terasēs!

 

  • 2008.gada 19.jūlijā Cēsīs norasināsies arī floristu konkurss „Cēsis 2008”, kur dienas garumā konkursa dalībnieki veidos ziedu gobelēnus īpašos arku statīvos. Šis konkurss ieguvis plašu dalībnieku un skatītāju atsaucību. Konkursa uzvarētāji iegūst ceļojošo balvu „Cēlā Lilija” un ceļazīmes uz starptautiskiem floristu konkursiem. Pieteikties var

 

  • Konkursu kulminācijas un pilsētas svētku kulminācijas pasākums 2008.gada 19.jūlijā, kad notiks Cēsu pilsētas svētki „Uzziedi Cēsīs!”. iedzīvotāji un viesi aicināti paši audzēt ziedus, lai 19.jūlijā kopīgi veidotu ziedu paklāju par godu Latvijas deviņdesmitgadei!

 

  • Jāpiemin, ka jau no 1.maija līdz 30.oktobrim izsludināts konkurss „Sakoptākā fasāde Cēsu vecpilsētā” 2008. gadā. Konkursā var piedalīties sakārtotie objekti, kuri atrodas Cēsu pilsētas vēsturiskā centra aizsardzības zonas robežās. Konkursa balvu fonds šogad ir Ls 10 000. Laureātus apbalvots Cēsu pilsētas domes svinīgajā pasākumā, kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas dienai.

 

·         Aicinājums izvirzīt kandidātus balvai “Cēsnieks”. Balva ik gadu tiek pasniegta Cēsu pilsētas kultūras, zinātnes, vēstures vai sociālās sfēras darbiniekam/-cei, kurš savu darbu izdarījis izcili un no sirds, un kura veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu dzīvi pārskatāmā laika periodā. Priekšlikumus rakstveidā sūtīt uz adresi: AS Cēsu alus, balvas “Cēsnieks” komisijas koordinatoram, Aldaru laukumā 1, Cēsīs, LV 4100, vai uz e-pastu cesualus@cesualus.lv līdz 2008.gada 4.jūlijam! Par balvas ieguvēju uzzināsim 19.jūlijā pilsētas svētku Uzziedi Cēsīs! ietvaros.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv