Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 24.janvāris   Vārda dienu svin: Krišs, Ksenija, Eglons
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 11.jūlijs  


Cēsu pilsētas svētkos Hansa Auto piedāvās iegādāties viesiem jaunus auto

Paziņojums medijiem 

15. jūlijā, Cēsu 800 gadu pilsētas svētku ietvaros Raiņa ielā, kas atvēlēta dažādām mārketinga aktivitātēm, jaunus auto prezentēs un piedāvās iegādāties oficiālais “Opel” un “Chevrolet” marku pārstāvis Latvijā SIA “HANSA AUTO”, kas atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 246.

 

Ja reizēm Rīga šķiet par tālu, tad šī nu ir reize, kad braucam pie Jums uz Cēsīm. Šajā sestdienā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tirdzniecības speciālisti profesionāli un godīgi pastāstīs par auto iegādi, apdrošināšanu un līzinga pakalpojumiem, kas padara jaunas automašīnas aizvien pieejamākas plašākam pircēju lokam. Līdzās tam gan no ārpuses, gan iekšpuses varēsiet aplūkot līdzi atvestās automašīnas.

 

Ja veco auto laiks mainīt pret jaunu, bet tas prasa laiku, tad noteikti iepriecinās tas, ka SIA “HANSA AUTO” dod iespēju jauna auto īpašniekam bez lieka laika patēriņa atbrīvoties no vecā auto - uzņēmums pērk Jūsu lietoto automašīnu un, ja īpašnieks vēlas, ieskaita tās vērtību jaunās cenā. Nemitīgi domājot par savu pakalpojumu kvalitātes, klientu apmierinātības un ērtību uzlabošanu, iegādājoties auto – SIA “HANSA AUTO” parūpēsies arī par līzinga un apdrošināšanas nokārtošanu Jūsu vietā, tādējādi taupot ikvienam dārgo laiku.

 

Sešus gadus SIA “HANSA AUTO” ir autorizētais “Opel” dīleris Latvijā, bet pieredze “Opel” apkalpošanā un tirdzniecībā kolektīvam ir jau kopš 1992. gada. Salīdzinoši nesen – 2004. gada pavasarī, SIA “HANSA AUTO” paši pirmie ieguva pilnvaras pārstāvēt Latvijā arī “Chevrolet” markas automobiļus.

 

 

I n g a T r a l l a

Sabiedrisko attiecību un

mārketinga speciāliste

SIA “Hansa Auto”

Tālr. (+ 371) 78 01 901

GSM: (+ 371) 6115573

e-pasts: inga@hansaauto.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv