Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 23.septembris   Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 11.jūlijs  


Cēsīs izsniedz pabalstus mācību piederumu iegādei

Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” uzsākta iesniegumu pieņemšana pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.

Tiesības saņemt pabalstu ir ģimenēm, kuras Aģentūra ir atzinusi par trūcīgām vai maznodrošinātām. Pabalsta apmērs trūcīgo ģimeņu bērniem ir Ls 40,00, maznodrošināto ģimeņu bērniem - Ls 24,00. Ģimenēm pabalstu piešķir par katru skolnieku līdz 21 gada vecumam, kurš mācās vispārējās izglītības iestādē (pamatskola, vidusskola, ģimnāzija), profesionālajā skolā vai arodvidusskolā.

Pabalsts ir netiešs, tas tiek piešķirts mācību grāmatu, darba burtnīcu, kancelejas preču un skolēnu somu iegādei SIA „Apgāds Zvaigzne ABC” Zvaigznes grāmatu namā, Cēsīs Rīgas ielā 2. Zvaigznes grāmatu nams izvēlēts atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.762 „Kārtība, kādā veicami iepirkumi, kuru paredzamā līgumcena ir lielāka par 1 000 latu, bet mazāka par 10 000 latu” kārtībā.

Pabalsta pieprasītājam Aģentūras Sociālās palīdzības un dzīvokļu jautājumu nodaļā Cēsīs, Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, jāiesniedz iesniegums, visu ģimenes (mājsaimniecības) locekļu ienākumus apstiprinoši dokumenti par pēdējiem trīs mēnešiem vai jāuzrāda Aģentūras izsniegta trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusu apliecinoša izziņa un izziņa no mācību iestādes, kurā bērns mācīsies.

Ja ģimenē ir bezdarbnieks darbspējīgā vecumā, pabalsts tiek piešķirts pēc līdzdarbības pienākumu veikšanas, piedaloties nodarbinātību veicinošos pasākumos.

Iesniegumu pieņemšana un pabalstu izsniegšana turpināsies līdz septembra beigām.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv