Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 6.jūnijs   Vārda dienu svin: Ingrīda, Ardis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 11.augusts  


Vidzemes ziņas var redzēt arī Cēsīs

Vidzemes televīzija uzstādījusi raidītāju Jurģu kalnā Cēsīs

 

SIA „Valmieras TV” tornī pie Cēsīm („Jurģu kalnā) uzstādījusi raidītāju, kas būtiski ļauj palielināt Vidzemes televīzijas apraides kvalitāti un attālumu šajā reģionā.  Turpmāk Vidzemes televīzijas sagatavoto programmu varēs vērot arī Siguldas, Līgatnes un Cēsu iedzīvotāji. Pašlaik jaunais raidītājs darbojās testa režīmā, tomēr mērījumi liecina, ka Vidzemes televīzijas signālu var uztvert 30 km rādiusā no Jurģu kalna. Signāla uztveršanas kvalitāte var būt atkarīga no reljefa, kā arī laika apstākļiem.

Vidzemes televīzijas programmu Cēsu raidītāja apkārtnē var uztvert 46. decimetru kanālā ar parasto antenu, kas pagriezta raidītāja virzienā. SIA „Valmieras TV” vadība lūdz iedzīvotājus informēt par apraides kvalitāti Cēsu apkārtnē pa telefonu 64224925.

            Vidzemes televīzijas programmu tiek raidīta 9. metru kanālā no Valmieras LVRTC torņa un 37 decimetru kanālā no Limbažu Lattelekom torņa, kā arī Valmieras kabeļtelevīzijā (Rūjienā un Naukšēnos), Cēsu kabeļtelevīzijā, Valkas kabeļtelevīzija.

 

 

Papildus informācija:

Ingemārs Vekteris

SIA „Valmieras TV” valdes priekšsēdētājs

Mob. tel.: 29222002

Informāciju sagatavoja:

Laura Grantiņa

Mob.tel. 26532983

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv