Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 11.septembris  


Cēsīs uzsāk rekonstrukcijas darbus

 

Lai īstenotu „Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs” projekta aktivitāti, kuras ietvaros Cēsīs paredzēts izveidot jaunu, modernu centru biznesa un inovāciju darbības norisēm, „Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs” jūnijā izsludināja iepirkumu konkursu ar mērķi izvēlēties telpu rekonstrukcijai visatbilstošāko būvdarbu veicēju.

 

Pieteikumus dalībai iepirkumu konkursā iesniedza 10 pretendenti. Izvērtējot pieteikumus, iepirkumu komisija par visatbilstošāko atzina SIA “AV Projekts”, ar ko arī noslēgts līgums uz 6 mēnešiem par rekonstrukcijas darbu veikšanu 219 764.48 LVL apmērā. Lai rekonstrukcijas darbi tiktu veikti plānotajā laikā un visaugstākajā kvalitātē, izvēlēti arī autoruzraudzības un būvuzraudzības speciālisti: autoruzraudzību veiks cēsnieks Imants Timmermanis no SIA “Arhitekta Imanta Timermaņa birojs”, savukārt būvuzraudzību veiks cēsnieks Juris Kozlovskis no SIA “WOLFSYSTEMS”.

 

Atgādinām, ka projekta ieviešanas laikā ir plānots pilnībā rekonstruēt telpas 600 m2 platībā, J.Poruka ielā 8, Cēsīs. Rekonstrukcijas rezultātā tiks izveidots Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs, kurā, sadarbojoties vietējām un ārvalstu izglītības iestādēm, pētniecības institūtiem uzņēmējiem un pašvaldībām, tiks sekmēta Vidzemes ekonomiskā izaugsme un inovāciju attīstība.

 

Renovācijas darbu gaita aplūkojama šai relīzei pievienotajās fotogrāfijās.

           

            Projekts tiek finansēts no Norvēģu finanšu instrumenta ar Cēsu rajona padomes, Cēsu pilsētas domes un Rīgas Tehniskās universitātes atbalstu. Projektā iesaistīta ir arī Ostfoldas reģiona padome Norvēģijā, kas ir ilggadēja Cēsu rajona padomes sadarbības partnere.

            Projekta ieviešanas laikā ir plānots pilnībā rekonstruēt Cēsīs J.Poruka ielā 8, 600 m2 platībā un RTU Rīgas inovāciju inkubatora telpas Pulka ielā 3, 500m² platībā. Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs tiks veidots par mūsdienīgu biznesa centru, kurā, sadarbojoties vietējām un ārvalstu izglītības iestādēm, pētniecības institūtiem uzņēmējiem un pašvaldībām, tiks sekmēta Vidzemes ekonomiskā izaugsme un inovāciju attīstība.

            Projekta kopējais budžets ir EUR 1 514 775, no kuriem Norvēģijas valdības grants EUR 1 274 775, Latvijas līdzfinansējums kopā: EUR 240 000 (15,84%), proti, Cēsu rajona padome - EUR 120 000; Cēsu pilsētas dome – EUR 45 000; RTU – EUR 75 000

            Īstenošanas laiks 29 mēneši no 2008.gada decembra līdz 2011.gada aprīlim.

           

Vairāk informācijas par projektu:

Inga Šķendere – Drēģere

Projekta vadītāja

26825755

inga.skendere@cesurajons.lv

Informāciju sagatavoja:

Sabīne Ozoliņa

Projekta sabiedrisko attiecību speciāliste

29475722

sabine.ozolina@inbox.lv

 

                                                             Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv