Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 11.septembris  


Starptautiskās tūrisma dienas ietvaros Cēsīs īpašo piedāvājumu nedēļa

Starptautiskās tūrisma dienas ietvaros Cēsīs no 22. līdz 30.septembrim būs īpašo piedāvājumu nedēļa, kurā varēs baudīt mākslu, mūziku, vēsturi, izklaidi, kā arī izmantot piedāvātās atlaides kafejnīcās, viesnīcās, tūrisma apskates objektos.

 

Cēsu Tūrisma un informācijas centrs aicina dienu pavadīt dabā, talkojot Cīrulīšu dabas takās un kopā ar vides gidu iepazīt takas svarīgākos punktus. Par tradīciju jau kļuvusi pastaiga gida pavadībā pa naksnīgo Cēsu vecpilsētu lāpu gaismā. Šogad ekskursijas tiks piedāvātas gan latviešu, gan krievu valodās.  No 10. līdz 24.septembrim izsludināts fotokonkurss „Cēsis manās acīs”, kur aicināti piedalīties tie, kuri Cēsīs dzīvojot vai viesojoties, noķēruši to īpašo mirkli, ko par pilsētu vēlējušies iemūžināt.

 

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs Starptautiskās tūrisma dienas ietvaros piedāvā īpašu cenu ieejas biļetēm muzejā, atraktīvo Viduslaiku programmu Pils dārzā ar veiklības spēlēm, maizes cepšanu, ķegļu spēli, viesošanos pie rotkaļa un bruņu meistara Seno rotu kalvē, kā arī apmeklēt koncertu ''Klavesīna laikmets'' Cēsu Jaunajā pilī.

 

Aktīvās atpūtas klubs “Eži” aicina uz Rožu laukumu, kur norisināsies „ Diena bez auto” aktivitātes. Apmeklētājiem būs iespēja redzēt vecāko Cēsu novadā izgatavoto velosipēdu, elektrovelosipēdus, velosipēdu parādi "No senatnes līdz mūsdienām", piedalīties veiklības braucienos, kā arī dažādās atrakcijās par velotēmu. Īpašas balvas tiem, kas uz parādi ieradīsies interesantos tērpos ar neparastiem divriteņiem!

 

Ar īpašiem piedāvājumiem un akcijām nedēļas nogalē pārsteigs Bērnu zinātnes centrs „Z(in)oo”, aušanas darbnīca „Vēverīšas”, Allas un Vinetas „Kārumlāde”, Cafe „2Locals”, Mākslas salōns „PieAugusta”, Cēsu Pils suvenīri, Kolonna Hotel Cēsis, Hotel „Katrīna”, piedzīvojumu parks „Supervāvere” Ozolkalnā, kempings „Žagarkalns”.

 

*Ceturtdiena, 27.septembris tiks atzīmēta kā Pasaules tūrisma diena. Šogad Starptautiskās Tūrisma dienas moto jeb vēstījums ir tūrisms- ilgtspējīgā enerģija darbina ilgtspējīgu attīstību! Gatavojoties tūrisma dienai aicinām: taupot dabas enerģiju, netaupi savu enerģiju atpūšoties Cēsīs!

 

Starptautiskās tūrisma dienas īpašos piedāvājumus Cēsīs skatīt ŠEIT vai mājas lapā www.turisms.cesis.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Jansevska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115;64127636

e-pasts: daiga.jansevska(at) cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv