Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 11.septembris  


15.septembrī koris BALSIS Vidzemē- Cēsīs un Valmierā

Jau šīs nedēļas nogalē, 15.septembrī, koris BALSIS sniegs bezmaksas koncertus Cēsīs un Valmierā

 

Cēsīs

plkst.12:40 „Balsis” skanēs Cēsu dzelzceļa stacijā!

plkst.13:30 Cēsu Meža skolā atskaņos Valta Pūces vokāli instrumentālo ciklu „Gadalaiku dziesmas” ar Ineses Zanderes, Aivara Neibarta, Pētera Brūvera un Amandas Aizpurietes dzeju. Kopā ar kori koncertā pie klavierēm būs arī pats komponists.

 

Valmierā

15.40 Valmieras dzelzceļa stacijā turpināsim iepazīstināt Latvijas iedzīvotājus ar XXV Vispārējo Latviešu Dziesmu svētku noslēguma koncerta programmu akcijas „Dziesmu svētku BALSIS” ietvaros. Kā jau ierasts šajos koncertos par dalībnieku var kļūt jebkurš, paņemot līdzi XXV Vispārējo Latviešu Dziesmu svētku noslēguma koncerta grāmatiņas!

19.00 Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā BALSIS sniegs garīgās mūzikas koncertu. Programmā P.A.Togni “Kyrie” un “Credo” no „Missa Liberationis”, V.Miškina “Gloria” no „Missa Brevis Es dur”, Ē.Ešenvalda „O Salutaris Hostia”, E.Elgāra „Ave verum”, A.Bruknera „Locus iste” un citi garīgās mūzikas skaņdarbi.

 

Ieeja visos koncertos bez maksas!

Patiecamies par sadarbību koncertu organizēšanā: VAS „Latvijas dzelzceļš”; VAS „Pasažieru vilciens”; Cēsu novada pašvaldībai; Cēsu Kultūras un Tūrisma centram un Ingai Kreilei; Valmieras pilsētas pašvaldībai; Valmieras kultūras centram un Vairai Dundurei un Skaidrītei Āboltiņai; Cēsu Meža skolai un Zigmundam Ozolam!

 

Ints Teterovskis

Jauniešu kora BALSIS mākslinieciskais vadītājs

+371 29414158Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv