Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 11.septembris  


Japānas jaunieši Cēsīs vadīs radošās darbnīcas un mācīs dejas

Cēsīs no 13. – 16. septembrim jauniešu apmaiņas ietvaros, kas tiek realizēta sadarbojoties Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai un valsts aģentūrai „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”, viesosies 9 jaunieši un 2 līderi no Japānas.

 

Jaunieši Cēsīs viesosies 4 dienas, apgūstot sēņošanas tradīcijas, baudot pikniku viesu mājā „Rakši”, iepazīstoties ar Cēsīm un vietējiem jauniešiem.

 

14.septembra pēcpusdienā Cēsu bērnu un jauniešu centrā „ Spārni” tiks organizētas radošās darbnīcas – viesi apgūs dažādas jaunas prasmes un dalīsies arī savā pieredzē. Visi interesenti aicināti pievienoties viesu organizētajās radošajās darbnīcās plkst.17:00, kā arī vēlāk, kad notiks abu tautu sadejošanās, piedalīties raitā dejas solī un nofotografēties Japānas nacionālajā tērpā!

 

 Apmaiņas programmas mērķis ir veidot labāku sapratni un draudzīgas attiecības starp Latvijas un Japānas jauniešiem, tādējādi stiprinot starptautisko sadarbību un dodot iespēju jauniešiem labāk iepazīt un izprast abu valstu kultūru un sabiedrību.

 
 
Iveta Jermolajeva
Cēsu bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciālisteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv