Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 11.septembris  


Aicinām izteikt priekšlikumus, kā uzlabot kultūras dzīvi Cēsīs

Visā Latvijā Cēsis pazīst kā kultūras un mākslas notikumu pilsētu. Taču galvenais, lai kultūras un izklaides pasākumi apmierinātu arī pašus cēsniekus. Pienācis laiks tieši Tev izteikt viedokli, kādus izklaides, atpūtas, kultūras un mākslas pasākumus Tu vēlētos apmeklēt Cēsīs ar draugiem un ģimeni. Jautājumu uzdod Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”: Kura ideja padarīs Cēsu kultūras dzīvi Tev interesantāku? Septembra beigās idejas apkoposim. Visas idejas tiks izvērtētas un iespēju robežās iekļautas nākamā gada pasākumos. Esi aktīvs un piedalies savas kultūras programmas izstrādē!

 

 

Atgādinām, ka pašvaldība ir ieviesusi jaunu ideju vākšanas rīku www.cesis.lv/idejas, kas turpmāk ļaus labāk sadzirdēt cēsnieku idejas. Pašvaldībā pastāvīgi notiek darbs pie daudziem uzlabojumiem novadā, tāpēc ļoti vēlamies redzēt iesaistāmies arvien vairāk cēsnieku! Aicinām cēsniekus aktīvāk piedalīties un reģistrēties, lai varam sazināties par Jums svarīgajiem jautājumiem un kopīgi padarīt Cēsis labākas!

 

Informāciju sagatavoja

Ance Saulīte

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv