Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 11.septembris  


Tūkstotis iedzīvotāju izsaka viedokli par Gaujmalas attīstību Cēsīs

Augusta vidū Cēsu novada pašvaldība aicināja cēsniekus izteikt viedokli par Cēsu Gaujmalas attīstību. 1.8 km2 no Cēsu pilsētas teritorijas atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā, kas ir nacionālas nozīmes aizsargājama dabas teritorija. No 15. augusta cēsnieki iesniedza dažādus ierosinājumus, kā arī balsoja par citu idejām, kas padarītu Gaujas apkārtni un Gaujmalu pievilcīgāku ne tikai viesiem, bet arī Cēsu novada iedzīvotājiem.

 

Viedokli par Gaujmalas attīstību kopumā izteikuši tūkstoš apmeklētāju. Ideju rīkā iesniegtas pavisam 18 idejas. Populārākas idejas balsojumā ir: labiekārtotas dabas takas, skatu tornis, kā arī koncerts uz Gaujas. Bet netrūkst arī citi, savdabīgāki ierosinājumi – minigolfa laukums, interaktīva vides instalāciju galerija,   vizināšana ar romantisku laivu (Gaujas laivinieks) un atpūtas komplekss bērniem, pusaudžiem un vecāka gada gājuma cilvēkiem.

 

Cēsu novada attīstības plānošanas nodaļa izvērtēs iesniegtos priekšlikumus un iekļaus Cēsu novada Attīstības programmas 2013. – 2021. projektu ideju sarakstā, kurš būs par pamatu ES finansējuma piesaistei nākamajā plānošanas periodā.
  

Cēsu novada pašvaldības speciālisti,  saņemot atbalstu no  VRAA  par  ES ESF projekta „Cēsu novada Attīstības programmas izstrāde” uzsākuši Cēsu novada  attīstības programmas izstrādi 7 gadu periodam,  kurā tiks veikta  Cēsu pilsētas un Vaives pagasta  attīstības potenciāla  analīze un savstarpējā mijiedarbība.  ESF nodrošina 100%  finansējumu  projekta aktivitāšu ieviešanai.     

Atgādinām, ka pašvaldība ir ieviesusi jaunu ideju vākšanas rīku www.cesis.lv/idejas, kas turpmāk ļaus labāk sadzirdēt cēsnieku idejas. Pašvaldībā pastāvīgi notiek darbs pie daudziem uzlabojumiem novadā, tāpēc ļoti vēlamies redzēt iesaistāmies arvien vairāk cēsnieku! Aicinām cēsniekus aktīvāk piedalīties un reģistrēties, lai varam sazināties par Jums svarīgajiem jautājumiem un kopīgi padarīt Cēsis labākas!

 

Nākamais jautājums – kādas idejas padarīs Cēsu kultūras dzīvi Tev interesantāku?

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

Ance SaulīteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv