Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 11.oktobris  


Šonedēļ - zaļo atkritumu savākšana Cēsu pilsētā bez maksas

Rudens sezonā aktuāls kļūst jautājums par zaļo atkritumu un kritušo lapu savākšanu. Šogad zaļo atkritumu izbēršana Cēsīs, Liepu ielas komposta laukumā ir aizliegta, jo šajā vietā cilvēki nogādāja arī sadzīves atkritumus. Pašlaik ir panākta vienošanās ar atkritumu apsaimniekošanas organizācijām par zaļo atkritumu savākšanu pilsētā bez maksas no 22. līdz 26.oktobrim.

 

Iedzīvotāji ir lūgti krāt zaļos atkritumus maisos vai veidot lapu kaudzes maģistrālo ielu malās un informēt pilsētas domes komunālo nodaļu (tālrunis 4127538), kas sastādīs savākšanas maršrutu un laika grafiku. Citā laikā iedzīvotājiem pašiem jārūpējas par lapu izvešanu.


Zaļos atkritumus lūgts nenovietot koku, stabu un elektropārvades līniju tuvumā, jo šādos gadījumos atkritumu izvešana no šīm vietām nebūs iespējama. Jāpiebilst, ka ļoti svarīgs nosacījums ir, lai lapas būtu tīras, bez sadzīves atkritumu piejaukuma.

 

Pašlaik tiek meklētas iespējas izveidot pilsētā kompostēšanas laukumus, kur turpmākajos gadus nogādāt zaļos atkritumus cilvēki varēs paši.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv