Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 11.oktobris  


Ģimenes tiek aicinātas sportot kopā Cēsīs

Nesen veiktā pētījumu centra „SKDS” aptauja liecina, ka 80% Latvijas iedzīvotāju uz jautājumu "Vai nodarbojaties ar sportiskajām aktivitātēm kopā ar ģimeni?" atbildēja noliedzoši. Latvijas Tautas Sporta Asociācija dod iespēju šo situāciju uzlabot, aicinot ģimenes piedalīties šogad jau piektajā Reģionālajā Latvijas Ģimeņu Sporta Festivālā, kas paredzēts šā gada 11. oktobrī Cēsīs, Cēsu pilsētas sporta centrā, Piebalgas ielā 18.

.  

„Ģimeņu festivāli tiek organizēti, lai veicinātu ģimeņu saliedēšanu un popularizētu fiziskās aktivitātes kā neatņemamu veselīga dzīvesveida sastāvdaļu,” saka Latvijas Tautas Sporta Asociācijas ģenerālsekretāre Gaļina Gorbatenkova. „Viens no pasākuma galvenajiem mērķiem ir izkopt ģimenēs sportisku dzīvesveidu, kā arī motivēt ģimenes aktīvi atpūsties un pavadīt vairāk laika kopā.”

 

Sestdien, 11. oktobrī, festivāls sāksies plkst. 12:00, bet uz reģistrāciju ģimenes tiks gaidītas jau no plkst. 11:00. Paralēli stafetēm un sportiskajām aktivitātēm paredzēta arī Zepter firmas produkcijas prezentācija.

 

Vēlams pieteikties jau iepriekš, sūtot e-pastu uz ltsa@riga.lv vai zvanot pa tālruni 67226215, bet būs iespēja pieteikties arī uz vietas. Šis pasākums ir bezmaksas, līdzi nepieciešams tikai sporta tērps, labs garastāvoklis un sacensību gars!

         

Pieteikšanās kārtība, Ģimeņu festivāla nolikums un sīkāka informācija par pasākumu mājas lapā www.sportsvisiem.lv vai pa tālruni 67226215 - Latvijas Tautas Sporta Asociācijā.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv