Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 11.oktobris  


Paraksta līgumu par trīs maģistrālo ielu atjaunošanu

   Pirmdien 11.oktobrī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un ceļu būves uzņēmuma SIA „Binders” rīkotājdirektors Aigars Sēja parakstīja līgumu par  Saules, Akmens un Festivāla  ielu rekonstrukciju. Līdz ar to ir uzsākta pilsētas maģistrālo ielu rekonstrukcijas otrā kārta. Līgums paredz, ka trīs ielu atjaunošana ir jāpabeidz līdz nākošā gada oktobrim.

  Maģistrālo ielu rekonstrukcija Cēsīs notiek Eiropas Savienības finansēto Pilsētvides attīstības projektu ietvaros. Iepriekš veicot Cīrulīšu, Gaujas, Valmieras un citu maģistrālo ielu atjaunošanu, izdevās ietaupīt prāvus līdzekļus. Tāpēc operatīvi tika izstrādāti Saules, Akmens un Festivāla ielu rekonstrukcijas projekti, izsludināts iepirkums un nu jau arī parakstīts līgums ar konkursa uzvarētāju. Vēl, pateicoties ietaupītajiem līdzekļiem, nākošajā gadā tiks atjaunots arī Zaķu ielas pārvads. Šo darbu veiks Smiltenes uzņēmums SIA „8.CBR”.

Attēlā: Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders ( no kreisās) un ceļu būves uzņēmuma SIA „Binders” rīkotājdirektors Aigars Sēja paraksta līgumu par Saules, Akmens un Festivāla  ielu rekonstrukciju.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv