Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 11.oktobris  


Cēsu novada domē darbu uzsācis jauns deputāts

   Cēsu novada domes sēdē ceturtdien 11.oktobrī deputāti uzklausīja Vēlēšanu komisijas lēmumu par novada domes deputātu maiņu. Kā jau esam informējuši, ārkārtas domes sēdē 27. septembrī deputāti vienbalsīgi pieņēma lēmumu par Aleksandra Raubiško deputāta pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa. Kā iemeslu šim lēmumam A. Raubiško domes sēdē minēja lielo darba slodzi savā pamatdarbā. Viņš ir zemnieku saimniecības „Kliģēni” vadītājs. Pašvaldību vēlēšanās A. Raubiško kandidēja no „Tautas partijas” saraksta.

    Pēc vēlēšanu komisijas atzinuma, pilnvaras nolikušā deputāta vietā ir jānāk nākošajam visvairāk balsu ieguvušajam kandidātam no tā paša saraksta. Un tas ir Aleksandrs Bimbirulis. Deputāti vienbalsīgi akceptēja šīs izmaiņas un apstiprināja arī A. Bimbiruļa dalību Tautsaimniecības komitejā.

 A. Bimbirulis ir Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieks un, kā pats atzīst, piekritis  kļūt par deputātu, jo negrib pievilt vēlētājus, kas viņam un saraksta komandai uzticējās iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās. – „ Par  lēmumu pildīt Cēsu novada domes deputāta pienākumus informēju arī prezidentu Andri Bērziņu un viņš šo izvēli atbalstīja. Iedziļinoties pašvaldības darba aktualitātēs es labāk izpratīšu norises novados un šī pieredze būs noderīga arī prezidenta kancelejā, jo reģionu attīstība ir valstiski svarīgs jautājums.

  Cēsu novada domē pirmais svarīgākais uzdevums būs sagatavot un pieņemt optimālu pašvaldības budžetu nākošajam gadam.”  Pastāstīja A. Bimbirulis.

 

Attēlā: Cēsu novada pašvaldības Administratīvi juridiskās nodaļas vadītājas vietniece Ija Groza sveic Aleksandru Bimbiruli ar apstiprināšanu par Cēsu novada domes deputātu.

 

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv