Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 11.novembris  


Cēsu Pils parkā ar svecītēm izgaismosim Latvijas valsts kontūru!

Nedēļu pirms Latvijas valsts 90.dzimšanas dienas, Lāčplēša dienas vakarā, 11.novembrī no plkst.18.00 – 21.00 ikviens cēsnieks un pilsētas viesis ir aicināts iedegt savu svecīti par Latviju Cēsu Pils parkā akcijas „Mirdzi, Cēsis Latvijā!” ietvaros.

 

Uz pils parka estrādes kāpnēm vairāk kā 500 sveču liesmiņas veidos Latvijas valsts kontūru, un ikvienam ir iespēja to piepildīt ar savu svecīti un tajā ietverto labo domu par saviem tuvajiem un Latviju. Svētku atmosfēru Pils parkā papildinās mūzika no rokoperas „Lāčplēsis” un tās dziesmas, kuras skanēja un iedvesmoja cilvēkus Latvijai tik svarīgās trešās Atmodas laikā.

 

Akciju ar aicinājumu „Mirdzi, Cēsis Latvijā!” Latvijas valsts dzimšanas dienai par godu rīko uzņēmējs Renārs Sproģis un viņa ģimene, kurai šī būs valsts svētku tradīcija jau trešo gadu pēc kārtas. Viņi pasakās par atbalstu Ievai Karlsbergai (Cēsu pilsētas dome), Jolantai Sausiņai (Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs), Ijai Grozai (Kultūras centrs), māksliniecei Astrai Reinei, Jānim Gabrānam (laikraksts „Druva”) un Indulim Jirgensonam (SIA „Cindulī mūzika”).

 

Lāčplēša dienā pilsētā notiks arī citi pasākumi. Plkst.17.40 pie Cēsu Skolnieku rotai veltītā pieminekļa (Palasta un L.Katrīnas ielas krustojumā) notiks piemiņas brīdis. Plkst.17.50 sāksies lāpu gājiens pa pilsētu uz Lejas kapiem, kur notiks piemiņas brīdis pie pieminekļa, kas veltīts Pirmā pasaules karā un Latvijas atbrīvošanas cīņās kritušo karavīru piemiņai. Lāčplēša dienas pasākumi noslēgsies ar filmu „Rīgas sargi”, ko plkst.19.30 bez maksas demonstrēs Cēsu Kultūras centrā.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv