Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 11.novembris  


11.novembrī, Lāčplēša dienā cēsnieki dosies lāpu gājienā un katrs dos savu uguni par Latviju

Lāčplēša dienā, 11.novembrī ikviens Cēsu iedzīvotājs un viesis aicināts vienoties lāpu gājienā un aizdegt sveci par Latviju.

 

Plkst.17:30 Cēsu rajona un pilsētas pašvaldību, valsts iestāžu, skolu pārstāvji, Nacionālo bruņot spēku vienības, zemessargi, jaunsargi, cēsnieki, bērni un jaunieši pulcēsies pie Cēsu Skolnieku rotai veltītā pieminekļa (Palasta un L.Katrīnas ielas krustojumā), kur plkst. 17:40 sāksies piemiņas brīdis.

 

Pulksten 17.50 sāksies lāpu gājiens pa pilsētu uz Lejas kapiem, kur plkst.18:00 notiks piemiņas brīdis pie pieminekļa, kas veltīts Pirmā pasaules karā un Latvijas atbrīvošanas cīņās kritušo karavīru piemiņai.

 

Pēc piemiņas brīža cēsnieki un viesi aicināti doties uz Pils parka estrādi, kur uzņēmējs Renārs Sproģis aicina ikkatru ar savām svecītēm papildināt uz kāpnēm izveidoto Latvijas kontūru. „Ar aicinājumu „Mirdzi, Cēsis Latvijā!” vēlos, lai katrs no mums iedod savu uguni par Latviju,” par savu ieceri saka uzņēmējs, kurš šādu akciju rīko jau trešo gadu.

 

Lāčplēša dienas pasākumi noslēgsies ar filmu „Rīgas sargi”, ko plkst.19.30 bez maksas demonstrēs Cēsu Kultūras centrā.

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv