Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 11.novembris  


Darba kalendārs 10.-18.novembris

Pirmdiena, 10.novembris

Šodien, 10.novembrī, Cēsu pilsētas domē ieradās Cēsu sadraudzības pilsētas Ahimas (Vācija) pārstāvji – „Ahimas – Cēsu biedrības” vadītājs Klaus Kellers (Klaus Keller) un Ahimas bijušais mērs Kristops Ripihs (Christoph Rippich), lai tiktos ar domes pārstāvjiem un pasniegtu finansiālu dāvanu Cēsu pašvaldības aģentūrai „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” 10 000 EUR apmērā specializētā mikroautobusa iegādei.

 

Otrdiena, 11.novembris

 • Attīstības komisijas sēde plkst.10.00

 

 • Plkst.15.00 Vidzemes Augstskolu Valmierā apmeklēs Cēsu pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs un darba grupas „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” pārstāvji, lai aicinātu studentus iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas paredz augstā titula iegūšanu 2014.gadā. Kā zināms Valmieras pašvaldība oficiāli izteikusi atbalstu un līdzdarbosies aktivitātes, kas paredz ne tikai kultūras attīstību visā Vidzemes reģionā.

 

Lāčplēša dienai veltītie pasākumi:

 • Plkst.17:30 Cēsu rajona un pilsētas pašvaldību, valsts iestāžu, skolu pārstāvji, Nacionālo bruņot spēku vienības, zemessargi, jaunsargi, cēsnieki, bērni un jaunieši pulcēsies pie Cēsu Skolnieku rotai veltītā pieminekļa (Palasta un L.Katrīnas ielas krustojumā), kur plkst. 17:40 sāksies piemiņas brīdis.
 • Pulksten 17.50 sāksies lāpu gājiens pa pilsētu uz Lejas kapiem, kur plkst.18:00 notiks piemiņas brīdis pie pieminekļa, kas veltīts Pirmā pasaules karā un Latvijas atbrīvošanas cīņās kritušo karavīru piemiņai.
 • Pēc piemiņas brīža cēsnieki un viesi aicināti doties uz Pils parka estrādi, kur uzņēmējs Renārs Sproģis aicina ikkatru ar savām svecītēm papildināt uz kāpnēm izveidoto Latvijas kontūru. „Ar aicinājumu „Mirdzi, Cēsis Latvijā!” vēlos, lai katrs no mums iedod savu uguni par Latviju,” par savu ieceri saka uzņēmējs, kurš šādu akciju rīko jau trešo gadu.
 • Lāčplēša dienas pasākumi noslēgsies ar filmu „Rīgas sargi”, ko plkst.19.30 bez maksas demonstrēs Cēsu Kultūras centrā.

 

 

Ceturtdiena, 13.novembris

Cēsīs 13.novembrī plkst.14.00 notiks kārtējā pilsētas domes sēdē, kurā izskatāmo jautājumu sarakstā ir arī lēmuma pieņemšana par plānoto transporta kustību Cēsu vecpilsētā. Jau ziņots, ka 5.novembrī uz publisko sanāksmi tikai aicināti vecpilsētas iedzīvotāji un uzņēmēji, kā arī citi interesenti, lai apspriestu plānoto transporta kustības shēmu un uzklausītu klātesošo viedokļus. Vēl deputāti sēdē izskatīs lēmumu projektus par dažādu projektu pieteikumu iesniegšanu, kā arī apstiprinās konkursu “Sakoptākā fasāde Cēsu vecpilsētā 2008” un „Būve 2008” rezultātus. Domē deputāti lems par nekārtībām pie kinomuzikālā centra Vidzemnieks.

 

Piektdiena, 14.novembris

 • Vides padomes tikšanās plkst.9.30

 

 • Būvvaldes sēde plkst.13.00

 

 • plkst.18.00 notiks svinīgā Domes sēde – svinīgais sarīkojums par godu Latvijas Republikas 90.gadadienai. Uz svinīgo pasākumu, kas norisināsies Cēsu 2.pamatskolas zālē, aicināti gan konkursu “Sakoptākā fasāde Cēsu vecpilsētā 2008”, „Būve 2008”, „Sakārtotākais pagalms 2008” un skolēnu eseju konkursa „Miervalža Birzes piemiņai” laureāti, gan pašvaldības un sabiedriskie darbinieki. Svinīgā sarīkojuma programmu gatavo Cēsu 2.pamatskolas skolēni un skolotāji, tāpēc pasākuma gaisotne līdz tam paliek noslēpums.

 

 

Sestdien, 15.novembrī, plkst.18.00 Cēsu Kultūras centrā uzstāsies leģendārā grupa „Sīpoli” un Mārtiņš Brauns.

 

Svētdien, 16.11.plkst.14.00 Cēsu Kultūras centrs. Lielajā zālē Īsfilma „Vienīgā fotogrāfija” Īsmetrāžas filma par divām dienām Latvijā – par proklamēšanas dienu un dienu pirms tam. Kārļa Ulmaņa lomas atveidotājs Juris Žagars. Ieeja brīva.

 

Pirmdiena, 17.novembris

 • oficiāla brīvdiena – Cēsu pilsētas dome apmeklētājus pieņems sestdien, 22.novembrī.

 

 • plkst.21.00 Svētku Ballear grupu „Sestā jūdze” Cēsu Kultūras centrs Ieeja bez maksas

 

Otrdiena, 18.novembris

 • Plkst.19.00 Sporta komplekss LR proklamēšanas 90.gadadienai veltīts koncertuzvedums „Paliec balta un pasargāta” Piedalās Vidzemes kamerorķestris K.Ādamsona vadībā, Cēsu pilsētas radošie kolektīvi un solisti

 

 • Plkst. 21.30 Svētku uguņošana Vienības laukumā

 

 

 

Cēsu pilsētas dome, sadarbībā ar mūziķa Gunāra Kalniņa Gospeļkori „gg chior”, aicina ikvienu piedalīties labdarības akcijā „Ziemassvētki – ikvienam no mums” un sarūpēt sirsnīgas Ziemassvētku dāvaniņas Latvijas bērnu namu, pansionātu un sociālo aprūpes centru iemītniekiem. Dāvaniņas var būt gan mīkstās rotaļlietas vai grāmatiņas ko esi jau izlasījis, paša veidota apsveikuma kartiņa, vari arī uzzīmēt kādu sirsnīgu zīmējumu vai uzrakstīt uzmundrinošu vēstuli! Šīs dāvaniņas, labdarības akcijas ietvaros, gan lieliem, gan maziem, akcijas dalībnieki nodos tieši rokās. Labdarības tūres laikā „gg chior’ sniegs vairāk kā 60 labdarības koncertus bērnu namos, sociālās aprūpes centros un pansionātos visā Latvijā. Pie savām sarūpētajām dāvaniņām piestiprini savu vārdu, uzvārdu un koordinātes, lai varam ielūgt Tevi uz tūres noslēguma koncertu. Ja Tava ģimene, skola, pirmsskolas izglītības iestāde vai draugi labprāt sarūpētu sirsnīgās dāvanas, līdz 4.decembrim paziņojiet Cēsu pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļai pa tālruni 64121677, 28645386, un mēs parūpēsimies par dāvaniņu savākšanu un nogādāšanu labdarības akcijas organizētājiem. Iepriecināsim un sasildīsim nosalušās sirdis un tos, ka šajā laikā jūtas vientuļiAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv