Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 26.maijs   Vārda dienu svin: Edvards, Eduards, Varis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 11.novembris  


Cēsu pilsētas 4.bērnudārza bērni piedalās konkursos

Neskatoties uz slodzi, kāda sagatavošanas grupas bērniem bija gatavojoties Mārtiņdienai (visi bērni bija ķekatnieki) un kāda vēl būs sakarā ar valsts svētkiem, kurus iestādē svinēs 17.novembrī, Cēsu pilsētas 4.pirmsskolas izglītības iestādes sagatavošanas grupas bērni šodien nosūtīs savus zīmējumus 2 konkursiem :

LMT ziņu zīmējumu konkursam katrs no 23 bērniem attēlojis savu redzējumu par Cēsīm kā nelielu Latvijas daļiņu. Bērni zīmējuši fragmentus gan no Pils dārza  skatupunkta, gan no parka   uz Viduslaiku pili , gan no Pils ielas uz Lādemahera torni , kur plīvo valsts karogs, gan fragmentus no Maija parka ar tās lepnumu melnajiem gulbjiem, gan Uzvaras pieminekli ar ziedu klājumu naktī, kā arī dabas ainavas . Jāatzīmē arī tas , ka pirms zīmējumu radīšanas, bērni gāja ekskursijā pa Cēsīm. Objektu iepazīšana notika vadoties pēc iepriekš sastādītā plāna, ko saņēma katr s bērns.

TC „Valleta” zīmējumu konkursam „Valletas dzimšanas dienas torte” 23 dažāda radoša redzējuma un izpildījuma tortes rādās gana gardas un apetīti rosinošas.

Abiem konkursiem iniciatores bija skolotājas Jana Sauska un Dace Stepaņenko . Visus bērnus  atbalstīja vecāki, tika pirktas pat jaunas krāsas .                                                                         Ļoti ceram, ka konkursu komisijām bērnu darbiņi liksies gana saistoši un jauki un varbūt bērniem tiks arī kāds jauks pārsteigums, piemēram, ekskursija uz LMT.

Iestādes vadītāja Māra RozenbergaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv