Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 11.novembris  


Atjaunots tilts pāri Lenčupītei

Mārtiņdienā 10.novembrī SIA „ 8 CBR”  amatnieki pabeidza Lenčupītes tilta atjaunošanu Pārgaujas ielā. Pārvads ceļa posmam no Raiskuma kroga uz Romulu ilgus gadus bija kritiskā stāvoklī un nedrošs braukšanai. Atjaunotā tilta pieņemšanas dokumentus parakstīja būvdarbu pasūtītāji Cēsu un Pārgaujas novada pašvaldību amatpersonas – Cēsu novada pašvaldības izpilddirektors Andris Mihaļovs un  Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš.

  A. Mihaļovs pateicās SIA „ 8 CBR” darbu vadītājam Dainim Cunskim un visiem celtniekiem par labi paveiktu darbu. Viņš uzsvēra, ka Lenčupītes tilts ir labs piemērs tam, kā divu novadu pašvaldības sadarbojoties var ātri paveikt praktisku un abu novadu iedzīvotājiem vajadzīgu darbu. Jāpiezīmē, ka „ 8 CBR”  amatnieki šovasar Cēsīs kvalitatīvi veica arī Zaķu ielas pārvada rekonstrukciju.

  Lenčupītes tilta remonts tika uzsākts septembrī un tā atjaunošanu finansēja Cēsu un Pārgaujas novadu pašvaldības. Darbu izmaksas ir 20 tūkstoši latu, no kuriem 15 tūkstošus finansēja Cēsu, bet 5 tūkstošus Pārgaujas novada pašvaldība.

Attēlā: Tagad pār Lenčupītes tiltu var braukt droši

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv