Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 27.februāris   Vārda dienu svin: Līvija, Līva, Andra
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 11.decembris  


Ratiņbasketbola atbalstam Cēsīs rīko labdarības spēli „Mediji izaicina mūziķus”

Informācija presei

 

 

2006. gada 13. decembrī pl. 19:00, Cēsu pilsētas sporta centrā notiks labdarības basketbola spēle – „Mūziķi izaicina masu medijus”. Visi ienākumi, kas tiks iegūti spēles laikā, tiks ziedoti labdarībai – ratiņbasketbola attīstībai Latvijā. Ar spēles palīdzību Latvijas Basketbola savienība vēlas pievērst uzmanību cilvēkiem ar kustību traucējumiem, aktīva un sportiska dzīves veida popularizēšanai šajā sabiedrības daļā.

Latvijas mūziķu komandu pārstāvēt ir pieteikušies daudzi Latvijā populāri mūziķi – Mārtiņš Freimanis, Valters un Kaža, Lauris Reiniks, Andris Kivičs, Dons un citi. Savukārt apstiprinājumu par piedalīšanos spēlē ir pauduši mediju pārstāvji no Latvijas Televīzijas (Dāvis Erenštreits), LNT (Lauris Lizbovskis), TV 3 (Ilze Ieviņa), Diena (Ilgvars Koscinkevičs), Neatkarīgā Rīta Avīze un Sporta Avīze (Ingmārs Jurisons), un citiem medijiem. Uz spēli aicinām arī pārējos Latvijas žurnālistu, lai kopīgi noskatītos spēli un pēc tam neformālā gaisotnē pavadītu vakaru. Latvijas Ratiņbasketbolu un aktīvu dzīvesveidu cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Spēle paredzēts kā izklaidējošs šovs, kura pārtraukumā būs iespēja klātienē redzēt ratiņbasketbola spēlētāju paraugdemonstrējumus, kā arī piedalīties jaunās Hansabankas Jaunatnes Basketbola Līgas himnas prezentācijā!

Pasākuma ieejas maksa ir par ziedojumiem. Ziedotājiem tiks izsniegti informatīvi bukleti, kas stāsta par ratiņbasketbola vēsturi pasaulē un Latvijā, kā arī par ratiņbasketbola noteikumiem.

Pasākumu organizē Latvijas Basketbola Savienība un Hansabankas Jaunatnes Basketbola Līga, sadarbībā ar Cēsu pilsētas domi.

 

 

 

LBS preses dienests

+371 9406257Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv