Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 11.decembris  


Sveiks Cēsu pilsētas sporta skolas laureāts

Š.g. 11.decembrī plkst.16.30 Cēsu sporta kompleksā, Piebalgas ielā 18 norisināsies „Cēsu pilsētas sporta skolas laureāts 2008” sveikšanas pasākums.  

 

Tas, ka jauniešiem Latvijā piemīt ļoti daudz talantu, nav nekāds noslēpums. Tālab šī gada laureātu sveikšanas pasākums, kas norisināsies jau 17.reizi, būs īpašs. Tā moto – “Mēs lepojamies!” Mēs patiešām lepojamies ar audzēkņiem, kas pievēršas aktīvam dzīvesveidam, sasniedz augstus sportiskos rezultātus un spēj izkopt arī citus talantus. Sporta skolas audzēkņi arī būs šī pasākuma īpašie mākslinieki.

 

2008. gads bijis bagāts ar augstiem sasniegumiem lielajā sportā. Sporta pasākumu zenītā, protams, bija Olimpiskās spēles Pekinā. Pasākuma goda viesi būs Latvijas Olimpieši, kas aicināti sveikt sporta skolas audzēkņus – uzlecošās zvaigznes.

 

1932.gadā, atgriežoties no Losandželosas olimpiskajām spēlēm ar sudraba medaļu, soļotāju Jāni Daliņu sveica Kārlis Ulmanis, sakot: „Izcīnot pirmo olimpisko medaļu zem sarkanbaltsarkanā karoga, Daliņš Latvijas atpazīstamības labā paveicis vairāk nekā viss diplomātiskais korpuss.” Arī mūsdienās notiek tāpat. Mēs lepojamies ar Latvijas sportistiem. Bet jo īpaši ar tiem, kuru vārds saistīts ar Cēsīm – Zani Eglīti, Māri Urtānu, SK „Cēsis” spēlētāju Ievu Tāri. Īpaši jāizceļ paraolimpisko spēļu dalībniece Liene Gruzīte, kas saņēma Gada balvu par cīņas gribu. Viņa Pekinā diennakts laikā paguva piedalīties trīs dažādās sacensībās: šķēpa mešanā, lodes grūšanā, 100 metru skriešanā.

 

Mēs lepojamies un esam droši, ka arī nākotnē turēsim īkšķus par cēsniekiem – augsta līmeņa sportistiem un talantiem!

 

“Sporta skolas laureāta 2008” programmā:

·         no plkst.16.30 - tikšanās ar Latvijas olimpiešiem (fotografēšanās, sarunas, autogrāfi) un jautras aktivitātes, atrakcijas

·         plkst.18.00  LAUREĀTU SVEIKŠANAS CEREMONIJA

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv