Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 11.decembris  


Gada cilvēks 2008 – AS „Cēsu alus” vadītāja Eva Sietiņsone Zatlere

10. decembrī svinīgā godināšanas pasākumā tika sveikta AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone Zatlere, kas Cēsu reģionālā laikraksta „Druva” lasītāju aptaujā ieguvusi titulu „Gada cilvēks 2008”.

 

          AS „Cēsu alus” ir pozitīvi ambiciozs, mērķtiecīgs un optimistisks uzņēmums, ar savām tradīcijām, augstiem kvalitātes standartiem, vēsturi un zināšanām. Eva Sietiņsone Zatlere ir Cēsu alus valdes priekšsēdētāja kopš 2004. gada un šajā laikā kompānija piedzīvojusi strauju izaugsmi – realizējot vērienīgu investīciju programmu, paplašinot ražošanu un modernizējot iekārtas. 

 

          Uzņēmums veicina vietējās ražošanas tālāku attīstību un sniedz ieguldījumu valsts ekonomikas izaugsmē. Ar Cēsu alus sasniegumiem, straujo attīstību, kvalitatīvo un daudzveidīgo produkcijas klāstu saistās arī pilsētas atpazīstamība ne vien Vidzemes reģionā, bet arī Latvijas mērogā.  

 

          „Cēsis ir mūsu pilsēta un man ir prieks, ka tā tāpat kā Cēsu alus neapstājas pie sasniegtā, bet caur ambicioziem projektiem strauji aug un attīstās. Savukārt Cēsu alus kā lielākais ražošanas uzņēmums Cēsīs un reputācijas līderis Vidzemē īsteno ne tikai savus biznesa plānus un nodrošina vairāk kā 200 darba vietas cēsniekiem, bet arī aktīvi iesaistās pilsētvides sakārtošanā un kultūras dzīves attīstīšanā,” sacīja Cēsu alus vadītāja Eva Sietiņsone Zatlere.

 

          Laikraksta „Druva” rīkotā aptauja „Gada cilvēks” notiek jau divpadsmito gadu. Gada nogalē rajona iedzīvotāji iesaka cilvēkus, kas viņuprāt paveikuši ko patiesi īpašu. Nopelni, kas ļauj iegūt šo titulu ir ļoti atšķirīgi un dažādās nozarēs – gan uzņēmējdarbībā, gan pašvaldībās, gan kultūrā, sabiedriskajā dzīvē, sportā, izglītībā un citur. Nomināciju plašo spektru atspoguļo laureātiem piešķirtie dažādie tituli, tomēr goda nominācija „Gada cilvēks” ir tikai viena.

 

 

 

Informācijai:

Akciju sabiedrība Cēsu alus ir otra lielākā alus darītava Latvijā un visvecākā alus darītava Ziemeļeiropas reģionā. 98% balsstiesīgo akciju pieder somu koncernam OLVI Oуj. Kopš 2001. gada uzņēmuma attīstībā investēti 25 miljoni latu, no tiem 7 miljoni 2008. gadā – ražošanas kompleksa paplašināšanā un skārdeņu pildīšanas līnijas uzstādīšanā. AS Cēsu alus produktu portfelī ir plaši pārstāvētas astoņas dzērienu kategorijas: alus, alkoholiskie kokteiļi, sidri, enerģijas dzērieni, near water (bagātināts ūdens), sulas, sulu dzērieni, bezalkoholiskie dzērieni.

 


 

Papildus informācija:

Agita Baltbārde

AS „Cēsu alus” Sabiedrisko attiecību vadītāja

agita@cesualus.lv

Tālr. 67511390; 29133073Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv