Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 7.jūnijs   Vārda dienu svin: Gaida, Arnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 11.decembris  


Aptauja par Jūsu mājas energoefektivitāti

Aicinām Jūs piedalīties Interneta on-line versijas aptaujā, kas ir izveidota starptautiska projekta „No Igaunijas līdz Horvātijai: saprātīgi enerģijas taupības pasākumi pašvaldību ēkām Centrālās un Austrumeiropas valstīs (INTENSE)” ietvaros.
No Latvijas šajā projektā aktīvi piedalās Cēsu pašvaldība un Rīgas enerģētikas aģentūra.
Aizpildot šo aptauju, Jūs palīdzēsiet mums noskaidrot, kādu informāciju par energoefektivitāti Latvijas iedzīvotāji vēlētos saņemt turpmāk. Aptaujas mērķis ir noskaidrot enerģijas lietošanu Jūsu mājās un Jūsu pašreizējās zināšanas energoefektivitātes jomā. Aptauja ir anonīma un Jūsu sniegtā informācija nekādā veidā netiks izmantota, lai identificētu respondentus. Aptaujas anketas aizpildīšanai būs nepieciešamas 15-20 minūtes. Aptaujas anketa ir pieejama šeit.

 Sīkāka informācija par projektu  ir  ievietota  saitē:
http://www.intense-energy.eu

Inta Ādamsone
Cēsu novada pašvaldības
projektu vadītāja un vides speciāliste
tālr. 64161818


Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv