Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 11.decembris  


Pabeigta nama renovācija Leona Paegles ielā 2

 

SIA „JGA” īstenotajā projektā „Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas renovācija Leona Paegles iela 2, Cēsis, Cēsu novadā.”, kas tiek līdzfinansēti ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansiālu atbalstu ir noslēgušies būvdarbi, kuri tika uzsākti šogad pavasarī, informēja G. Gruntmane.

 

Projekta ietvaros īpašumā nosiltināta fasāde, cokols, pagraba pārsegums un bēniņi, atjaunots jumta segums, nomainīti nenomainītie logi, nomainīti maģistrālie apkures cauruļvadi līdz radiatoriem, radiatori aprīkoti ar regulējamām termogalvām, kā arī stāvvadi aprīkoti ar balansējošiem krāniem.

 

Būvdarbus veica SIA „Wolf system”, būvuzraugs Aivars Mergins. Būvdarbu kopējās izmaksas Ls 78984.03. Plānots, ka siltumenerģijas ietaupījums pēc renovācijas īstenošanas Leona Paegles ielā 2, Cēsis, kas ir 24. dzīvokļu māja būs 58.3% gadā. Projekta īstenošanā, SIA ‘’JGA’’ sadarbības iestāde ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) SIA „JGA” īstenoto projektu kreditē AS DNB banka.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv