Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 11.decembris  


Cēsu klīnikā jauns valdes sastāvs

  Otrdien, 11.decembrī notika SIA „Cēsu klīnika” valdes sēde. Tās centrālais jautājums bija jaunā valdes sastāva apstiprināšana, jo esošā sastāva pilnvaru termiņš beidzas šī gada 17.decembrī. Cēsu klīnika ir Cēsu novada pašvaldībai piederoša ārstniecības iestāde. Likums „Par valsts un pašvaldību kapitāla daļām un kapitālsabiedrībām” nosaka, ja pašvaldības uzņēmuma kapitāla daļu turētājs ir pašvaldība, šajā likumā paredzētos kapitāla daļu turētāja lēmumus pieņem pašvaldības domes priekšsēdētājs. Savukārt uzņēmuma valde pieņem lēmumus visos sabiedrības darbības jautājumos, izņemot tos, kuros lēmumus saskaņā ar šo likumu un sabiedrības statūtiem pieņem attiecīgi pašvaldības dome, kā arī dalībnieku sapulce

 

Kā informēja Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, saskaņā ar novada pašvaldības rīkojumu pašvaldības iekšējā revidente novembrī veica SIA „Cēsu klīnika” saimnieciskās darbības dokumentālu revīziju par finansiālo stāvokli un darbības efektivitāti, krājumu uzskaiti un ēdināšanas pakalpojumu organizēšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Revīzijā konstatēts, ka  valde nav nodrošinājusi kapitālsabiedrības pietiekamu vadību, jo atklāti normatīvo aktu pārkāpumi un finanšu līdzekļu neekonomisks izlietojums. Ir saņemts arī Valsts Veselības inspekcijas akts par trūkumiem valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu finansējuma uzskaitē.

 

Lai novērstus šos trūkumus domes priekšsēdētājs G. Šķenders pieņēma lēmumu veikt izmaiņas SIA „Cēsu klīnika” valdes sastāvā. Jaunais valdes sastāvs apstiprināts šādā sastāvā – Guntars Kniksts (valdes priekšsēdētājs), Voldemārs Vaivods, Aivija Zerne.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Andris Vanadziņš

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv