Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 12.janvāris  


NVO Insitūts izsludina prēmiju 2005.gada labākajai NVO2006.gada 12.janvāris.

Informāciju sagatavoja Ilze Šēfere, NVO Institūta vadītāja.

Lai veicinātu sabiedriskā labuma organizāciju darbības attīstību, popularizējot organizāciju veiksmes stāstus un inovācijas, NVO Institūts izsludina pieteikšanos prēmijai 1000 latu apmērā, ko piešķirs 2005.gada labākajai nevalstiskajai organizācijai (NVO).

Konkursa kārtībā organizācijas pretendēs uz vairākām nominācijām un balvām: par 2005.gada labāko NVO, par labāko līdzekļu piesaistītāju, gada inovāciju un par NVO sektora atpazīstamības veicināšanu. "Nevalstiskās organizācijas dod būtisku ieguldījumu sabiedrībā, lai veicinātu pozitīvas sociālas pārmaiņas un šāda prēmija gan stimulē pašu organizāciju darbību un pašvērtējumu, gan ļauj plašākai sabiedrībai uzzināt par daudzajiem labajiem darbiem, ko veic bezpeļņas organizācijas" uzsver NVO Institūta vadītāja Ilze Šēfere.

Prēmiju labākajai organizācija piešķir NVO Institūts no saviem līdzekļiem. Pretendēt uz NVO Institūta prēmiju var ikviena organizācija - biedrība vai nodibinājums - kas ieguvis sabiedriskā labuma organizācijas statusu. Lai pieteiktos prēmijas saņemšanai, organizācijai līdz 24.februārim jānosūta aizpildīta prēmijas pieteikuma forma, kas pieejama www.nvoinstituts.lv sadaļā NVO rokasgrāmata, apakšsadaļā NVO izvērtēšana.

Organizāciju pieteikumus izvērtēs neatkarīga žūrija, balstoties uz NVO Institūta izstrādātajiem kritērijiem. Žūrijā piedalīsies valsts, privātā sektora un mediju pārstāvji, kā arī NVO eksperti. Gada labāko organizāciju apbalvošana noritēs svinīgā pasākumā 9.martā.

NVO Institūts ir pētniecības un apmācību programma nevalstiskajām organizācijām, kas piedāvā kvalitatīvas apmācību programmas un pētījumus par nevalstiskajām organizācijām aktuālām tēmām. NVO institūts darbu sāka 2003.gadā kā labdarības fonda "Ziedot" un NVO centra kopēja apmācību programma nevalstiskajām organizācijām, kas orientēta nevalstisko organizāciju efektīvai darbībai, koncentrējoties uz līdzekļu piesaisti no privātpersonām un uzņēmumiem.

Plašākai informācijai: Tālr. 7289339. Mob. 6322638. E-pasts: info@nvoinstituts.lv. www.nvoinstituts.lv.
 

Preses relīze LETA  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv