Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 12.janvāris  


Aprīlī Cēsīs būs Cēsu uzņēmējs 2006

Aprīļa pēdējā nedēļas nogalē no 28. līdz 30. aprīlim akciju sabiedrības CATA telpās 12. reizi notiks nozīmīgākais uzņēmējdarbības pasākums Vidzemē – izstāde Cēsu uzņēmējs 2006. 

2006. gads Cēsīm ir īpašs , jo dzīvojam Cēsīm 800 gades svinību  noskaņā. Tādējādi arī izstādei būs īpašs noformējums un skanējums. Izstādes organizatorisko darbu un vadību veiks Cēsu rajona padome, pilsētas dome, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Cēsu nodaļa, akciju sabiedrība CATA.

 

,, Izstādes rīkošanā piedalāmies no pašiem pirmsākumiem. Pašvaldību uzdevums ir veicināt uzņēmējdarbību un atbalstīt uzņēmējus. No tā ,kāda ir uzņēmējdarbības ,,asinsrite”, atkarīga mūsu ,,veselība”.  Izstāde ir kļuvusi par labu tradīciju rajonā. Tā dod iespēju vairāk uzzināt pašiem un citiem, kā strādā mūsu uzņēmumi, ”izstādes nepieciešamību  skaidro  Cēsu rajona padomes priekšsēdētājs Andris Neimanis.

 

Savukārt Cēsu domes dalību izstādes rīkošanā  pamato ārējo sakaru koordinatore Ieva Malceniece:

,,Uzņēmējdarbība ir pilsētas veiksmīgas attīstības pamatā, tādēļ pašvaldībai ir ļoti būtiski laba sadarbība ar saviem uzņēmējiem. Uzņēmējdarbības izstāde ik gadus pulcina kopā dažādu sfēru dalībniekus, apliecinot jau paveikto un iepazīstinot ar perspektīvām, kas liecina arī par pilsētas kopējām attīstības tendencēm.”

 

“Cēsu uzņēmēja” dzīvotspēja balstās arī uz labas LTRK un vietējo pašvaldību sadarbības pamata.  Esam pārliecināti, ka tikai savstarpējā sadarbībā un partnerībā var gūt labus panākumus. Un tikai sadarbība un kopējam darbam apvienotie resursi spēj nodrošināt to mērķu sasniegšanu, kuri nepieciešami uzņēmējdarbības atbalstam un veicināšanai Latvijas reģionos,” domās dalās LTRK Cēsu nodaļas vadītājs Kārlis Tomsons.

 

Par izstādes nepieciešamību liecina daudzi skaitļi – uzņēmumu skaits, kuri vēlas piedalīties izstādē, aug no 30 firmām  1995. gadā līdz 100  uzņēmumiem 2005.g. Pēdējos gadus  5000- 6500 tūkst. cilvēku izstādē iepazinuši jaunus produktus, pakalpojumus un uzņēmējdarbības veidus.

 

Jau daudzus gadus izstādi  kuplina Cēsu rajona padomes sadarbības partneri no Dānijas, Zviedrijas, Lietuvas, Norvēģijas. Arī šogad būs iespēja veidot jaunus kontaktus un uzzināt ko jaunu.

 

,,Priecē, ka 12 gadu garumā ir izveidojusies ļoti laba komanda, kas saprot visu no pusvārda. Nav enerģija jātērē darba uzraudzībai vai nemitīgos atgādinājumos par veicamajiem darbiem, katrs zin savus pienākumus. Ļoti būtisks ir rajona un pilsētas vadības politiskais atbalsts pasākumam. Ik gadus tiek domāts, kā padarīt izstādi saistošāku, interesantāku gan apmeklētājiem, gan pašām dalībfirmām. Uzņēmējdarbība ir dinamisks process. Ir uzņēmumi, kuri aug un nostiprinās kvalitatīvi un kvantitatīvi, ik gadus piedāvājot jaunus produktus un pakalpojumus. Taču tirgū parādās arī jauni uzņēmumi, kur reģionālā izstāde ir kā starta punkts to izaugsmei,”stāsta Rita Merca, izstādes darba koordinatore .

 

 

Katrai izstādei Cēsu uzņēmējs rīkotāji meklē jaunus, interesantus  akcentus  un izstādes moto. Iepriekš bija Cēsis plaukst, Uzzini par mums vairāk!  Cēsis mainās!

Tā kā 2006. ir Cēsu 800 gads , moto skanēs  Tiksimies Cēsīs!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv