Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 12.janvāris  


Plāno Cēsu pašvaldības struktūras reorganizāciju

Lai izpildītu likuma „Par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzību 2009.gadā” prasību samazināt atlīdzību par 15 procentiem,  12.janvārī Cēsu pilsētas domē darbu sāk Cēsu pilsētas pašvaldības struktūras reorganizācijas darba grupa.

 

Plānots, ka Cēsu pašvaldības struktūras reorganizācijas plāns tiks sastādīts divu nedēļu laikā. Lai to veiktu, darba grupa vadīsies pēc likuma prasībām un pašvaldību finanšu izlīdzināšanas aprēķiniem 2009.gadam, analizēs pašvaldības struktūrvienību nolikumus un paredzamo darba apjomu. Par reorganizācijas plānu, kurā tiks noteikta jauna pašvaldības struktūra un iespējamā štatu optimizācija, pašvaldības deputāti lems janvāra beigās.

 

Ņemot vērā finanšu prognozes 2009.gadam, plānojot gada budžetu, pašvaldība kā prioritārās jomas ir noteikusi izglītības un sociālās aprūpes nodrošināšanu un cēsnieku drošību. Tāpat arī tiks turpināti un realizēti iesāktie projekti, kuru plānošana un projektēšana veikta iepriekšējos trīs, četros gados un kuru realizācijai piesaistīti Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļi un valsts investīcijas. Savukārt pārējo pašvaldības funkciju nodrošināšanai būtiski samazināti izdevumi attiecībā pret 2008.gada budžetu. Tā, piemēram, pilsētas ielu uzturēšanai paredzēts tērēt par 33 procentiem mazāk nekā 2008.gadā.

 

Cēsu pilsētas pašvaldības budžetu 2009.gadam pašvaldības deputāti sāks skatīt Finanšu komitejā 29.janvārī.

 

Neskatoties uz pilsētas attīstības tempu samazināšanos, 2009.gads, kā arī nākamie trīs gadi Cēsīm būs ļoti nozīmīgi, jo sāksies Eiropas finansējuma apguve, kas paredzēta tieši pilsētvides attīstībai. Tas ietver Kultūras centra rekonstrukciju, pirmsskolas izglītības iestāžu renovāciju, sociālās dzīvojamās mājas renovāciju, vairāku maģistrālo ielu sakārtošanu un citus nozīmīgus darbus. Tāpat arī šogad plānots pabeigt jaunā bērnudārza celtniecību, kurā vietas iegūs 252 Cēsu mazuļi.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv