Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 12.janvāris  


Cēsu zaļajai rotai jauna aprūpētāja

Šogad Cēsu novada pašvaldības Komunālajā nodaļā darbu uzsākusi arhitekta palīdze, kas veiks ainavu arhitekta funkcijas Dace Laiva.  Jau informējām, ka pērn novembrī darbu pašvaldībā uzsāka siltuma eksperts Agris Pavļukēvičs. Abi speciālisti izraudzīti konkursa kārtībā, Eiropas Sociālā fonda finansēta projekta ietvaros. Šis projekts dod iespēju pašvaldībām pieņemt darbā nepieciešamus speciālistus, kas atalgojumu saņem no Eiropas Sociālā fonda.

   D. Laiva Bulduru Dārzkopības tehnikumā apguvusi daiļdārznieces profesiju, Latvijas Lauksaimniecības universitātē studējusi ainavu arhitektūru un vides zinības. Līdz šim viņa strādājusi privātajā sektorā ir izveidojusi arī savu uzņēmumu „Skaisto dārzu darbnīca”.  Lēmumu startēt konkursa un kļūt par Cēsu novada pašvaldības ainavu arhitekti D. Laiva skaidro ar vēlēšanos izmēģināt ko jaunu. Rūpes par pilsētas parkiem, skvēriem, stādījumiem, tas ir nopietns mērogs un arī atbildība.  Darbu Dace uzsāk daiļdārzniekiem nosacīti klusā sezonā, tāpēc ir vairāk laika, lai iepazītu un novērtētu Cēsu apzaļumošanā līdz šim paveikto.

  Par iecerēm Dace pagaidām vēl izsakās diplomātiski, jo skaidrs, ka radošie nodomi ir jāsaskaņo ar pašvaldības finansiālajām iespējām. taču viņa atzīst, ka iestrādes Cēsīs ir labas un noteikti jāturpina, piemēram, Avotu ielejas parka izveidi, kas būs ieguvums, gan pilsētas iedzīvotājiem, gan viesiem.

Attēlā: Cēsu novada pašvaldības ainavu arhitekte Dace Laiva.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv